Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -34 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B43
Färdig
Tove Åkerman
Nacka Dojo IF
Embla Allard 021 Grappling Vann på poäng - 04:00
Boys / -44 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
Färdig
Sasha Hozali
Järfälla Kampsportklubb
Johannes Barkarmo Team Leites Stockholm IF Vann på Walkover
Boys / -52 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A45
Färdig
Benjamin Landberg
Oscar Chen Nacka Dojo IF Vann på poäng - 04:00
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B46
Färdig
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Theodor Gasinski Föreningen Team Hang Loose Vann på Submission - 02:34
Boys / -44 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A43
Färdig
Arvid Ljung
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Loe Zetterberg Nacka Dojo IF Vann på Submission - 01:01
Boys / -48 kg / 12-13 years / Orange
(Sunday)
A49
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 01:19
Emilio Pettersson Checkmat Haninge
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B47
Färdig
Hugo Wåglund
SKIFT
Vann på Submission - 01:39
Aston Söderström Ekerö BJJ klubb
Girls / -48 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
A51
Färdig
Jolin Johansson Vennberg
Orca Jiu Jitsu
Lovis Ersson CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 00:46
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
Färdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Vann på Walkover
Mio Lundström Föreningen Team Hang Loose
Boys / -48 kg / 12-13 years / Orange
(Sunday)
A50
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 01:31
Emilio Pettersson Checkmat Haninge
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B50
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:14
Darwinne Jallow Nacka Dojo IF
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A46
Färdig
Rut Weimers
FLOW MMA JÄRNA
Emilia Ada Karlskoga Budoklubb Vann på Submission - 01:09
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B51
Färdig
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 02:09
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -48 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
A52
Färdig
Jolin Johansson Vennberg
Orca Jiu Jitsu
Lovis Ersson CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 01:06
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B48
Färdig
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Vann på Submission - 03:45
Aston Söderström Ekerö BJJ klubb
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A47
Färdig
Rut Weimers
FLOW MMA JÄRNA
Nikole Olave SKIFT Vann på Submission - 01:22
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A53
Färdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Denice Gustafsson Frontline Academy Örebro Vann på Submission - 00:13
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B49
Färdig
Theodor Gasinski
Föreningen Team Hang Loose
Hugo Wåglund SKIFT Vann på poäng - 04:00
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A48
Färdig
Emilia Ada
Karlskoga Budoklubb
Vann på Submission - 02:05
Nikole Olave SKIFT
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A54
Färdig
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 02:21
Michaela Pepermans
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B52
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 03:03
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
Färdig
Mio Lundström
Föreningen Team Hang Loose
Denice Gustafsson Frontline Academy Örebro Vann på Walkover
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B53
Färdig
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 04:00
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -37 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
B56
Färdig
Freja Wikström
FLOW MMA JÄRNA
Tyra Bellman Supreme Gym Vann på Submission - 02:13
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A55
Färdig
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 01:02
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B54
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:19
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B55
Färdig
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 04:00
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -37 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
B57
Färdig
Freja Wikström
FLOW MMA JÄRNA
Vann på Submission - 02:17
Linda Hozali Järfälla Kampsportklubb
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A57
Färdig
Ville Hultgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på Submission - 03:03
Egil Iderman 021 Grappling
Boys / -44 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B59
Färdig
Mohammed Yebari
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på Submission - 01:01
Boys / -52 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
Färdig
Leon Juric
SKIFT
Vann på Walkover
Erik Skoglund Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A56
Färdig
Michaela Pepermans
Vann på Submission - 00:33
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF