Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -60 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B75
완료됨
Cayenne Jallow
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:16
Maja Melkerud Nacka Dojo IF
Boys / +72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
A71
완료됨
Simon Johansson
Team Tumba Bjj
Won by points - 04:00
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Boys / -37 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B77
완료됨
Leonard Åkerman
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:07
Axel Ljung Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -60 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B76
완료됨
Cayenne Jallow
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:32
Maja Melkerud Nacka Dojo IF
Boys / +72 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
B80
완료됨
August Gamrell
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Isidor Mankert Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by points - 04:00
Boys / -68 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
A74
완료됨
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:14
Maximilian Aliaga Ljung Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / -37 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B78
완료됨
Leonard Åkerman
Nacka Dojo IF
Theodore Grenmark Supreme Gym Won by Submission - 00:27
Boys / +72 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
B81
완료됨
August Gamrell
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 01:36
Ruzgar Turk Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / +72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
A72
완료됨
Simon Johansson
Team Tumba Bjj
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro Won by points - 04:00
Boys / -37 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B79
완료됨
Axel Ljung
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Theodore Grenmark Supreme Gym Won by Submission - 02:01
Boys / -56 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
B83
완료됨
Hugo Heden
021 Grappling
Hugo Rydahl Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 02:01
Boys / -68 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
A75
완료됨
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Maximilian Aliaga Ljung Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / +72 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
B82
완료됨
Isidor Mankert
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 01:58
Ruzgar Turk Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / -60 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B86
완료됨
Viktor Ramirez
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gustav Rippe Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Girls / -68 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
A76
완료됨
Jonna Engström
021 Grappling
Nelly Wehlin Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:12
Boys / -56 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
B84
완료됨
Hugo Heden
021 Grappling
Won by Submission - 02:04
Liam Lindström Liberg Bålsta Dojo IF
Boys / +72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
A73
완료됨
Simon Johansson
Team Tumba Bjj
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro Won by Submission - 03:57
Girls / -60 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
B89
완료됨
Ella Axtelius
Checkmat Haninge
Won by Submission - 00:34
Edith Engström 021 Grappling
Boys / -60 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B87
완료됨
Viktor Ramirez
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Gustav Rippe Nacka Dojo IF
Boys / -56 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
A78
완료됨
Ayoub Benshanshan
Karlskoga Budoklubb
Won by Disqualification (disqualification) - 01:06
Melvin Cigel Järfälla Kampsportklubb
Girls / -68 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
A77
완료됨
Jonna Engström
021 Grappling
Nelly Wehlin Frontline Academy Örebro Won by Submission - 01:00
Boys / -56 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
B85
완료됨
Hugo Rydahl
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 00:47
Liam Lindström Liberg Bålsta Dojo IF
Girls / -60 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
B90
완료됨
Ella Axtelius
Checkmat Haninge
Won by Submission - 00:12
Edith Engström 021 Grappling
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Sunday)
A81
완료됨
Alvin Söderström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Ahmed Hussain Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys / -60 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B88
완료됨
Viktor Ramirez
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Gustav Rippe Nacka Dojo IF
Boys / -56 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
A79
완료됨
Ayoub Benshanshan
Karlskoga Budoklubb
Melvin Cigel Järfälla Kampsportklubb Won by points - 04:00
Boys / -72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
완료됨
Dante Roos
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF
Boys / -72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
B91
완료됨
Oliver Lennström
Bålsta Dojo IF
Kyan Mangouri Won by Submission - 00:09
Boys / -72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
B92
완료됨
Shakhriyor Uktamov
Järfälla Kampsportklubb
Won by points - 04:00
Dante Roos Nacka Dojo IF
Juvenile boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
A84
완료됨
Ahmed Sultan
Nacka Dojo IF
Isac Bertilsson Bålsta Dojo IF Won by Submission - 02:04
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Sunday)
A82
완료됨
Alvin Söderström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ahmed Hussain Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 00:30
Boys / -64 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B96
완료됨
Mauricio San Martin Rodas
Gracie Barra (Brazil)
Anthony Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00