Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A58
완료됨
Ville Hultgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Leo Minas Gracie Barra (Brazil) Won by points - 04:00
Girls / -44 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B61
완료됨
Emilia Lopez
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:47
Alexia Boman
Girls / -37 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
B58
완료됨
Tyra Bellman
Supreme Gym
Won by Submission - 01:14
Linda Hozali Järfälla Kampsportklubb
Boys / -52 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A60
완료됨
Leon Juric
SKIFT
Won by Submission - 01:20
Alexander Yakubi Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / -44 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B60
완료됨
Mohammed Yebari
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 01:06
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
완료됨
Sebastian Hanna
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Elliot Winqvist SKIFT
Girls / -44 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
완료됨
Ella Ada
Karlskoga Budoklubb
Won by Walkover
Thea Tärnhamn Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / -44 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B62
완료됨
Allison Andersson Hafner
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Emilia Lopez Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:40
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B64
완료됨
Leah Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Alisa Behrooz Nyköpings Bushidoförening
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A59
완료됨
Egil Iderman
021 Grappling
Leo Minas Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 02:21
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B66
완료됨
Magdalena Kowolik
Karlskoga Budoklubb
Won by Submission - 01:43
Nellie Arvind Bålsta Dojo IF
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A61
완료됨
Sixten Renman
Team Leites Stockholm IF
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:43
Girls / -44 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B63
완료됨
Ella Ada
Karlskoga Budoklubb
Won by points - 03:00
Emilia Lopez Nacka Dojo IF
Boys / -52 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
완료됨
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Alexander Yakubi Prana Jiu Jitsu klubb Won by Walkover
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A62
완료됨
Marsel Vallin
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 00:49
Eric Zetterberg Bålsta Dojo IF
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B65
완료됨
Leah Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:23
Junie Asplund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -48 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B69
완료됨
Keoni Mårsén
Nacka Dojo IF
Virginia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 03:08
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A63
완료됨
Sebastian Hanna
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:09
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Girls / -52 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B72
완료됨
Tove Carneborn
Nacka Dojo IF
Minna Mankert Won by Submission - 00:49
Boys / -34 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A67
완료됨
Lucas Ambrén
Prana Jiu Jitsu klubb
Parsa Behrooz Nyköpings Bushidoförening Won by points - 04:00
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B67
완료됨
Junie Asplund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Nellie Arvind Bålsta Dojo IF Won by points - 03:00
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A64
완료됨
Marsel Vallin
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:11
Loke Tillenius 021 Grappling
Girls / -48 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B70
완료됨
Keoni Mårsén
Nacka Dojo IF
Nea Bengtsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - 01:34
Girls / -56 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
A69
완료됨
Melissa Mofidy
Järfälla Kampsportklubb
Nicole Gomez Karlskoga Budoklubb Won by Submission - 00:22
Girls / -52 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B73
완료됨
Tove Carneborn
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Minna Mankert
Boys / -34 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A68
완료됨
Lucas Ambrén
Prana Jiu Jitsu klubb
Parsa Behrooz Nyköpings Bushidoförening Won by points - 04:00
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B68
완료됨
Leah Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Magdalena Kowolik Karlskoga Budoklubb
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A65
완료됨
Isac Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Won by points - 04:00
Loke Tillenius 021 Grappling
Girls / -48 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B71
완료됨
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Nea Bengtsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - 01:44
Boys / -52 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A66
완료됨
Sebastian Hanna
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Marsel Vallin Team Leites Stockholm IF Won by points - 04:00
Girls / -52 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
B74
완료됨
Tove Carneborn
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:27
Minna Mankert
Girls / -56 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
A70
완료됨
Melissa Mofidy
Järfälla Kampsportklubb
Nicole Gomez Karlskoga Budoklubb Won by Submission - 00:26