Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-29
終了
Kimmo Schadewitz
FC Phoenix IF
Won by Submission - 00:32
Thomas Norlén Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
31
終了
Kevin Brito
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 03:15
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
35
終了
Lowe Blomgren
Checkmat Haninge
Won by Submission - 03:19
Christoffer Holmström Allstars Kampsportförening
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-26
終了
Sasa Ristic
Viva Zapata Martial Arts IF
Robson Ricardo Barbosa IFK Mariefred Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
37
終了
Jesper Lindblom
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Torbjörn Lidbom Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
32
終了
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-35
終了
Samuel Peterson
Järfälla Kampsportklubb
Patrick Doran Djurgårdens IF Kampsportsförening Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
39
終了
Nima Deema
Ekerö BJJ klubb
Won by Submission - 01:55
Rodrigo Brito Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
33
終了
Alexandros Kosmidis
Orca Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:25
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-32
終了
Alpha Omar Jallow
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Tito Duggal Allstars Kampsportförening Won by Submission - 05:37
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76 kg
(Day 1)
終了
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Won by Walkover
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-29
終了
Tobias Arvind
Bålsta Dojo IF
Won by points - 06:00
Martin Ahlberg Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
36
終了
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:41
Hugo Rydahl Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
40
終了
Sebastian Duimovich
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Christer Tran Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
34
終了
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:32
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
38
終了
Anders Pedersen
Karlskoga Budoklubb
Won by points - 05:00
Jesper Lindblom Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-33
終了
Alli Seyyid Hedberg
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Michel Henrysson Combat Academy IF Täby Won by Submission - 03:31
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-36
終了
Alexander Wildner
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 03:01
Samuel Peterson Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
37
終了
Ruotong Tang
021 Grappling
Logan Pendergrast Amanzi Won by Submission - 01:07
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
41
終了
Rodrigo Brito
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Christer Tran Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:18
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Absolut Male Gi
(Day 1)
1-31
終了
Robson Ricardo Barbosa
IFK Mariefred
Won by points
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
35
終了
Alvin Söderström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:03
Alexandros Kosmidis Orca Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Absolut Male Gi
(Day 1)
1-34
終了
Tony Blessander
021 Grappling
Adel Zaoujan Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Won by points - 07:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
42
終了
Nima Deema
Ekerö BJJ klubb
Won by Submission - 00:42
Sebastian Duimovich Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
38
終了
Adam Daho
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 06:00
Leopold Blümel Allstars Kampsportförening
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-38
終了
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 05:16
Alexander Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Male Absolute Gi / White / Adult / -76 kg
(Day 1)
終了
Edvin F. Johansson
Fight club gullmarsplan
Won by Walkover
Alexander Cordova Team Macc
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
43
終了
Stian Ljosåk
Combat Academy IF Täby
Won by Submission - 04:53
Emil Lundberg Sundsvalls Budoklubb
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-30
終了
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Tobias Arvind Bålsta Dojo IF Won by Submission - 03:59
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-37
終了
Patrick Doran
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by points - 06:00
Alexander Wildner Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
44
終了
Nemrud Besara
Viva Zapata Martial Arts IF
Welat Zeydanlioglu Team Macc Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
39
終了
Hugo Marius Malby
Team Leites Stockholm IF
Carl Dyckner Nacka Dojo IF Won by Submission - 05:04