Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-29
Završeno
Kimmo Schadewitz
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 00:32
Thomas Norlén Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
31
Završeno
Kevin Brito
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobedio Završnicom - 03:15
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
35
Završeno
Lowe Blomgren
Checkmat Haninge
Pobedio Završnicom - 03:19
Christoffer Holmström Allstars Kampsportförening
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-26
Završeno
Sasa Ristic
Viva Zapata Martial Arts IF
Robson Ricardo Barbosa IFK Mariefred Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
37
Završeno
Jesper Lindblom
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Torbjörn Lidbom Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
32
Završeno
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-35
Završeno
Samuel Peterson
Järfälla Kampsportklubb
Patrick Doran Djurgårdens IF Kampsportsförening Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
39
Završeno
Nima Deema
Ekerö BJJ klubb
Pobedio Završnicom - 01:55
Rodrigo Brito Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
33
Završeno
Alexandros Kosmidis
Orca Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:25
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-32
Završeno
Alpha Omar Jallow
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Tito Duggal Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 05:37
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76 kg
(Day 1)
Završeno
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Pobeda bez borbe
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-29
Završeno
Tobias Arvind
Bålsta Dojo IF
Pobeda po poenima - 06:00
Martin Ahlberg Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
36
Završeno
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:41
Hugo Rydahl Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
40
Završeno
Sebastian Duimovich
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Christer Tran Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
34
Završeno
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Pobedio Završnicom - 00:32
Anton Otterhed Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
38
Završeno
Anders Pedersen
Karlskoga Budoklubb
Pobeda po poenima - 05:00
Jesper Lindblom Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-33
Završeno
Alli Seyyid Hedberg
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Michel Henrysson Combat Academy IF Täby Pobedio Završnicom - 03:31
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-36
Završeno
Alexander Wildner
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Pobedio Završnicom - 03:01
Samuel Peterson Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
37
Završeno
Ruotong Tang
021 Grappling
Logan Pendergrast Amanzi Pobedio Završnicom - 01:07
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
41
Završeno
Rodrigo Brito
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Christer Tran Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 04:18
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Absolut Male Gi
(Day 1)
1-31
Završeno
Robson Ricardo Barbosa
IFK Mariefred
Pobeda po poenima
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
35
Završeno
Alvin Söderström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 02:03
Alexandros Kosmidis Orca Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Absolut Male Gi
(Day 1)
1-34
Završeno
Tony Blessander
021 Grappling
Adel Zaoujan Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 07:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
42
Završeno
Nima Deema
Ekerö BJJ klubb
Pobedio Završnicom - 00:42
Sebastian Duimovich Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
38
Završeno
Adam Daho
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda po poenima - 06:00
Leopold Blümel Allstars Kampsportförening
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-38
Završeno
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 05:16
Alexander Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Male Absolute Gi / White / Adult / -76 kg
(Day 1)
Završeno
Edvin F. Johansson
Fight club gullmarsplan
Pobeda bez borbe
Alexander Cordova Team Macc
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
43
Završeno
Stian Ljosåk
Combat Academy IF Täby
Pobedio Završnicom - 04:53
Emil Lundberg Sundsvalls Budoklubb
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-30
Završeno
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Tobias Arvind Bålsta Dojo IF Pobedio Završnicom - 03:59
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-37
Završeno
Patrick Doran
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 06:00
Alexander Wildner Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
44
Završeno
Nemrud Besara
Viva Zapata Martial Arts IF
Welat Zeydanlioglu Team Macc Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
39
Završeno
Hugo Marius Malby
Team Leites Stockholm IF
Carl Dyckner Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 05:04