Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
H-71
انتهى
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Won by points - 06:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-72
انتهى
Tim Sasivanij
Viva Zapata Martial Arts IF
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 02:21
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-73
انتهى
Christian Sjö
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Mamet Sulejmanov Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-70
انتهى
Gustavo De Amaral
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Mattias Lindmark Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-65
انتهى
Eskild Røst
Kimura Norway
Sergio Pinones Alamos Nacka Dojo IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-73
انتهى
Alexander Olsson Sarr
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:03
James Copeland Liljeholmen BJJ & MMA
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-70
انتهى
Linus Hammarlund
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - 04:53
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-72
انتهى
Simen Brunstad
Kimura Norway
Khaled Harek Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-74
انتهى
Max Brennan
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 02:14
Alexey Leonov LUDUS
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C-71
انتهى
Fredrik Bornestedt
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Asko Häusler 3D Treening
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-72
انتهى
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Won by points - 05:00
Tony Blessander
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-75
انتهى
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 04:48
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-66
انتهى
Daniel Sabo
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mikael Forsmark Gävle Ju-Jutsu Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D-71
انتهى
Jonas Stajic Nordarp
SKIFT
Vinicius Santiago Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Decision - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-76
انتهى
Alexander Olsson Sarr
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:41
Max Brennan Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-74
انتهى
Martin Englund
Föreningen Team Gringo
Won by points - 05:00
Simen Brunstad Kimura Norway
Men / Brown / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-67
انتهى
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Andreas Olsson Team Macc Won by Submission - 01:56
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-72
انتهى
Hossein Alizadeh
Dynamix Herrljunga
Won by points - 06:00
Linus Hammarlund Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-55
انتهى
Jimmy Andersson
Dynamix Köping Idrottsförening
Tony Blessander Won by Submission - 04:38
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-68
انتهى
Eskild Røst
Kimura Norway
Won by points - 05:00
Daniel Sabo Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-80
انتهى
Anders Nath
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Walkover
Max Brennan Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C-72
انتهى
Erdeneshish Khosbayar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:00
Fredrik Bornestedt Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-73
انتهى
Fredrik Jostelius
FC Phoenix IF
Won by points - 06:00
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-75
انتهى
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Martin Englund Föreningen Team Gringo
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-56
انتهى
Joel Graffman
Valhalla Jiu Jitsu IF
Carl Rundström REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Won by Submission - 01:23
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-81
انتهى
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Alexander Olsson Sarr Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-69
انتهى
Sergio Pinones Alamos
Nacka Dojo IF
Mikael Forsmark Gävle Ju-Jutsu Won by points - 05:00
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-1
انتهى
Maksim Bryksin
Gymnasium
Izmail Izmailov Hilti BJJ Eskilstuna Won by Decision - 04:00
Boys / 8-9 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-1
انتهى
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Won by points - 03:00
Devin Lakanen Telge BJJ & MMA
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-1
انتهى
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 02:00
Alisa Behrooz Nyköpings Bushidoförening
Boys / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-1
انتهى
Stepan Makhonin
Nico Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 00:50
Boys / 10-11 years / Yellow / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-1
انتهى
Hannes Bjelke
Orca Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:52
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö