Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
H-71
Gotowy
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 06:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-72
Gotowy
Tim Sasivanij
Viva Zapata Martial Arts IF
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-73
Gotowy
Christian Sjö
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Mamet Sulejmanov Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-70
Gotowy
Gustavo De Amaral
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Mattias Lindmark Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-65
Gotowy
Eskild Røst
Kimura Norway
Sergio Pinones Alamos Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-73
Gotowy
Alexander Olsson Sarr
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
James Copeland Liljeholmen BJJ & MMA
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-70
Gotowy
Linus Hammarlund
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-72
Gotowy
Simen Brunstad
Kimura Norway
Khaled Harek Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-74
Gotowy
Max Brennan
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Alexey Leonov LUDUS
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C-71
Gotowy
Fredrik Bornestedt
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 05:00
Asko Häusler 3D Treening
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-72
Gotowy
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Wygrana na punkty - 05:00
Tony Blessander
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-75
Gotowy
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-66
Gotowy
Daniel Sabo
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mikael Forsmark Gävle Ju-Jutsu Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D-71
Gotowy
Jonas Stajic Nordarp
SKIFT
Vinicius Santiago Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
B-76
Gotowy
Alexander Olsson Sarr
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Max Brennan Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-74
Gotowy
Martin Englund
Föreningen Team Gringo
Wygrana na punkty - 05:00
Simen Brunstad Kimura Norway
Men / Brown / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-67
Gotowy
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Andreas Olsson Team Macc Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-72
Gotowy
Hossein Alizadeh
Dynamix Herrljunga
Wygrana na punkty - 06:00
Linus Hammarlund Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-55
Gotowy
Jimmy Andersson
Dynamix Köping Idrottsförening
Tony Blessander Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-68
Gotowy
Eskild Røst
Kimura Norway
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Sabo Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-80
Gotowy
Anders Nath
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana walkowerem
Max Brennan Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C-72
Gotowy
Erdeneshish Khosbayar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Fredrik Bornestedt Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-73
Gotowy
Fredrik Jostelius
FC Phoenix IF
Wygrana na punkty - 06:00
Max Bengtsson Frontline Academy Örebro
Men / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-75
Gotowy
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Martin Englund Föreningen Team Gringo
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-56
Gotowy
Joel Graffman
Valhalla Jiu Jitsu IF
Carl Rundström REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F-81
Gotowy
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Alexander Olsson Sarr Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
A-69
Gotowy
Sergio Pinones Alamos
Nacka Dojo IF
Mikael Forsmark Gävle Ju-Jutsu Wygrana na punkty - 05:00
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-1
Gotowy
Maksim Bryksin
Gymnasium
Izmail Izmailov Hilti BJJ Eskilstuna Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys / 8-9 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-1
Gotowy
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Wygrana na punkty - 03:00
Devin Lakanen Telge BJJ & MMA
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-1
Gotowy
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 02:00
Alisa Behrooz Nyköpings Bushidoförening
Boys / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-1
Gotowy
Stepan Makhonin
Nico Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Boys / 10-11 years / Yellow / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-1
Gotowy
Hannes Bjelke
Orca Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö