Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-1
Gotowy
Unknown User
Nacka Dojo IF
Minna Mankert Panda Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-1
Gotowy
Mille Nylen
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Yaroslav Tamilin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / 10-11 years / Grey-Yellow / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-1
Gotowy
Frida Stridmark
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission)
Michaela Pepermans
Girls / 10-11 years / Yellow-Orange / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-4
Gotowy
Agnes Nylander
IFK Mariefred
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Louisa Stridmark Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-3
Gotowy
Rio Söderhäll
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Julian Femerström Primate Lounge
Boys / 10-11 years / Yellow-Orange / -48 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-4
Gotowy
Alvin Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-2
Gotowy
Hugo Mattsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fred Vrethem Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Girls / 10-11 years / Grey-Yellow / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-2
Gotowy
Frida Stridmark
Valhalla Jiu Jitsu IF
Michaela Pepermans Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-2
Gotowy
Jasmine Karlsson
Primate Lounge
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrana na punkty - 00:24
Boys / 8-9 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-3
Gotowy
Axel Beckman
Team Leites Stockholm IF
Imran Tambiev Hilti BJJ Eskilstuna Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-2
Gotowy
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrana na punkty - 02:00
Amir Boudjema Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-3
Gotowy
Mille Nylen
Frontline Academy Örebro
Leonell Demiri Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Girls / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-2
Gotowy
Unknown User
Nacka Dojo IF
Tea Josefsson Primate Lounge Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 10-11 years / Yellow / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Gotowy
Liam Ghassemi
Wygrana walkowerem
Hugo Sjögren Orca Jiu Jitsu
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-3
Gotowy
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Lova Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Girls / 10-11 years / Yellow-Orange / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-5
Gotowy
Agnes Nylander
IFK Mariefred
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Emilia Lassander IFK Mariefred
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-4
Gotowy
Fred Vrethem
Team Leites Stockholm IF
Felix Plaksin Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-4
Gotowy
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Boys / 6-7 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-7
Gotowy
Ture Vennström
Morris Kampsportförening
Diniro Aziz Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrana na punkty - 02:00
Girls / 10-11 years / Grey-Yellow / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-3
Gotowy
Frida Stridmark
Valhalla Jiu Jitsu IF
Michaela Pepermans Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Boys / 10-11 years / Yellow-Orange / -48 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-5
Gotowy
Alvin Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Gotowy
Lukas Corneliusson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Wygrana walkowerem
Johannes Barkarmo Team Leites Stockholm IF
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-2
Gotowy
Izmail Izmailov
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrana na punkty - 04:00
Lucas Karlsson Panda Dojo IF
Boys / 8-9 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-2
Gotowy
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Constantine Wa Team Leites Stockholm IF
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-9
Gotowy
Adonis Moussaoui
Team Leites Stockholm IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Boys / 8-9 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-9
Gotowy
Victor Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Benjamin Bratt Panda Dojo IF
Girls / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-3
Gotowy
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Wygrana na punkty - 04:00
Tea Josefsson Primate Lounge
Boys / 6-7 years / Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-8
Gotowy
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Wygrana na punkty - 02:00
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Girls / 10-11 years / Grey / -31 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-4
Gotowy
Isabelle Andersson
Frontline Academy Örebro
Virginia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Girls / 6-7 years / White-Grey / -25 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-5
Gotowy
Alisa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Davina Gustafsson Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Girls / 10-11 years / Yellow-Orange / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-6
Gotowy
Louisa Stridmark
Valhalla Jiu Jitsu IF
Emilia Lassander IFK Mariefred Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-5
Gotowy
Yaroslav Tamilin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Fred Vrethem Team Leites Stockholm IF