Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-8
已完成
Azdine Safire
Team Macc
Won by points - 05:00
Carl Schmidt Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
A-9
已完成
David Törnros
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 01:52
Sebastian Sohlberg Björk Gävle Ju-Jutsu
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-11
已完成
Martin Englund
Checkmat Haninge
Won by points - 05:00
Olof Bäckström Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-10
已完成
Gabriel Falk
IKSU
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro Won by Submission - 04:34
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-9
已完成
Teodor Bank
Frontline Academy Drammen
Won by points - 05:00
August Gadmar Lund Grappling Academy
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-8
已完成
Anton Svensson
P2 Bjj
Won by points - 05:00
Emil Rybeck Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-11
已完成
Alex Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 05:39
Christian Hoffstedt Karlskoga Budoklubb
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
F-7
已完成
Minette Hammarberg
P2 Bjj
Won by Submission - 04:09
Nora Grödevik Hilti Kristinehamn
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-9
已完成
William Berglund
ArtBēsu Jiu Jitsu
William Valldal Grip Gym Won by Submission - 01:42
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-10
已完成
Kathrina Denny
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Lilit Asiryan Viva Zapata Martial Arts IF Won by Submission - 01:59
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-9
已完成
Sean Säfström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Won by points - 05:00
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
已完成
Joyce Najm Widell
Anima Jiujitsu
Won by Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-11
已完成
Adin Nilsson
Nacka Dojo IF
William Lamby Combat Academy IF Täby Won by Submission - 00:40
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-10
已完成
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 03:35
Aron Fransén Mjölby Bjj
Women / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-10
已完成
Anna Gustafsson
Sundsvalls Budoklubb
Lovisa Stenlund IKSU Won by Submission - 01:04
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-11
已完成
Rita Rjabow
Fightzone Berlin
Won by Submission - 00:19
Xing Liu Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-10
已完成
Nick Alinia
Stark IF
Martin Markovski MMA Center IF Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-12
已完成
Filip Erlandsson
ArtBēsu Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:34
Gustav Carbonnier Linköpings Budoklubb
Women / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-7
已完成
Livia Rhodes
Stark IF
Won by Submission - 04:18
Camila Puga Vásquez IKSU
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-10
已完成
Per Fagerström
Liljeholmen BJJ & MMA
Rasmus Siljavaara P2 Bjj Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-11
已完成
Elbrus Kotiev
Växjö Ju-jutsuklubb
Won by points - 05:00
Axel Söderkvist Sorunda Kampsport IF
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-7
已完成
Jakob Lejonstad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 04:14
Oskar Kjällström Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-13
已完成
Abiram Soma
REI Botkyrka Kampsportscenter
Won by points - 05:00
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-12
已完成
Christopher Lujan Rodriguez
Allstars Kampsportförening
Robbie Wright Hilti BJJ Eskilstuna Won by Submission
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-11
已完成
Matthew Myrie
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 01:04
Teodor Bank Frontline Academy Drammen
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-12
已完成
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Won by points - 06:00
Edward Finke Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Black / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-11
已完成
Max Hederström
FC Phoenix IF
Simon Immerstrand Stark IF Won by Submission - 03:40
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-15
已完成
Abdul Hafeez Siddiqui
Conde IF
Alexander Gärdsberg Nacka Dojo IF Won by Submission
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-8
已完成
Pedro Escobar
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 05:00
Zak Bloomfield Stark IF
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
已完成
Astrid Schölin
Stark IF
Won by Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-14
已完成
Gustaf Jonsson
Föreningen Arete BJJ Linköping
Ara Ekizean Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 02:08
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-14
已完成
William Lamby
Combat Academy IF Täby
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 01:24