Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-8
Gotowy
Azdine Safire
Team Macc
Wygrana na punkty - 05:00
Carl Schmidt Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
A-9
Gotowy
David Törnros
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Sebastian Sohlberg Björk Gävle Ju-Jutsu
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-11
Gotowy
Martin Englund
Checkmat Haninge
Wygrana na punkty - 05:00
Olof Bäckström Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-10
Gotowy
Gabriel Falk
IKSU
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-9
Gotowy
Teodor Bank
Frontline Academy Drammen
Wygrana na punkty - 05:00
August Gadmar Lund Grappling Academy
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-8
Gotowy
Anton Svensson
P2 Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Emil Rybeck Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-11
Gotowy
Alex Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:39
Christian Hoffstedt Karlskoga Budoklubb
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
F-7
Gotowy
Minette Hammarberg
P2 Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Nora Grödevik Hilti Kristinehamn
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-9
Gotowy
William Berglund
ArtBēsu Jiu Jitsu
William Valldal Grip Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-10
Gotowy
Kathrina Denny
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Lilit Asiryan Viva Zapata Martial Arts IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-9
Gotowy
Sean Säfström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Wygrana na punkty - 05:00
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
Gotowy
Joyce Najm Widell
Anima Jiujitsu
Wygrana walkowerem
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-11
Gotowy
Adin Nilsson
Nacka Dojo IF
William Lamby Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-10
Gotowy
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Aron Fransén Mjölby Bjj
Women / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-10
Gotowy
Anna Gustafsson
Sundsvalls Budoklubb
Lovisa Stenlund IKSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-11
Gotowy
Rita Rjabow
Fightzone Berlin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Xing Liu Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-10
Gotowy
Nick Alinia
Stark IF
Martin Markovski MMA Center IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-12
Gotowy
Filip Erlandsson
ArtBēsu Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Gustav Carbonnier Linköpings Budoklubb
Women / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-7
Gotowy
Livia Rhodes
Stark IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Camila Puga Vásquez IKSU
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-10
Gotowy
Per Fagerström
Liljeholmen BJJ & MMA
Rasmus Siljavaara P2 Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-11
Gotowy
Elbrus Kotiev
Växjö Ju-jutsuklubb
Wygrana na punkty - 05:00
Axel Söderkvist Sorunda Kampsport IF
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-7
Gotowy
Jakob Lejonstad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Oskar Kjällström Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-13
Gotowy
Abiram Soma
REI Botkyrka Kampsportscenter
Wygrana na punkty - 05:00
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-12
Gotowy
Christopher Lujan Rodriguez
Allstars Kampsportförening
Robbie Wright Hilti BJJ Eskilstuna Wygrane przez Poddanie (submission)
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-11
Gotowy
Matthew Myrie
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Teodor Bank Frontline Academy Drammen
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-12
Gotowy
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Wygrana na punkty - 06:00
Edward Finke Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Black / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-11
Gotowy
Max Hederström
FC Phoenix IF
Simon Immerstrand Stark IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-15
Gotowy
Abdul Hafeez Siddiqui
Conde IF
Alexander Gärdsberg Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission)
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-8
Gotowy
Pedro Escobar
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrana na punkty - 05:00
Zak Bloomfield Stark IF
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
Gotowy
Astrid Schölin
Stark IF
Wygrana walkowerem
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-14
Gotowy
Gustaf Jonsson
Föreningen Arete BJJ Linköping
Ara Ekizean Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-14
Gotowy
William Lamby
Combat Academy IF Täby
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:24