Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-8
Färdig
Azdine Safire
Team Macc
Vann på poäng - 05:00
Carl Schmidt Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
A-9
Färdig
David Törnros
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 01:52
Sebastian Sohlberg Björk Gävle Ju-Jutsu
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-11
Färdig
Martin Englund
Checkmat Haninge
Vann på poäng - 05:00
Olof Bäckström Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-10
Färdig
Gabriel Falk
IKSU
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro Vann på Submission - 04:34
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-9
Färdig
Teodor Bank
Frontline Academy Drammen
Vann på poäng - 05:00
August Gadmar Lund Grappling Academy
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-8
Färdig
Anton Svensson
P2 Bjj
Vann på poäng - 05:00
Emil Rybeck Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-11
Färdig
Alex Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 05:39
Christian Hoffstedt Karlskoga Budoklubb
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
F-7
Färdig
Minette Hammarberg
P2 Bjj
Vann på Submission - 04:09
Nora Grödevik Hilti Kristinehamn
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-9
Färdig
William Berglund
ArtBēsu Jiu Jitsu
William Valldal Grip Gym Vann på Submission - 01:42
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-10
Färdig
Kathrina Denny
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Lilit Asiryan Viva Zapata Martial Arts IF Vann på Submission - 01:59
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-9
Färdig
Sean Säfström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Vann på poäng - 05:00
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
Färdig
Joyce Najm Widell
Anima Jiujitsu
Vann på Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-11
Färdig
Adin Nilsson
Nacka Dojo IF
William Lamby Combat Academy IF Täby Vann på Submission - 00:40
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-10
Färdig
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 03:35
Aron Fransén Mjölby Bjj
Women / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-10
Färdig
Anna Gustafsson
Sundsvalls Budoklubb
Lovisa Stenlund IKSU Vann på Submission - 01:04
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-11
Färdig
Rita Rjabow
Fightzone Berlin
Vann på Submission - 00:19
Xing Liu Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-10
Färdig
Nick Alinia
Stark IF
Martin Markovski MMA Center IF Vann på poäng - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-12
Färdig
Filip Erlandsson
ArtBēsu Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:34
Gustav Carbonnier Linköpings Budoklubb
Women / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-7
Färdig
Livia Rhodes
Stark IF
Vann på Submission - 04:18
Camila Puga Vásquez IKSU
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-10
Färdig
Per Fagerström
Liljeholmen BJJ & MMA
Rasmus Siljavaara P2 Bjj Vann på poäng - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-11
Färdig
Elbrus Kotiev
Växjö Ju-jutsuklubb
Vann på poäng - 05:00
Axel Söderkvist Sorunda Kampsport IF
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-7
Färdig
Jakob Lejonstad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 04:14
Oskar Kjällström Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-13
Färdig
Abiram Soma
REI Botkyrka Kampsportscenter
Vann på poäng - 05:00
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-12
Färdig
Christopher Lujan Rodriguez
Allstars Kampsportförening
Robbie Wright Hilti BJJ Eskilstuna Vann på Submission
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-11
Färdig
Matthew Myrie
Allstars Kampsportförening
Vann på Submission - 01:04
Teodor Bank Frontline Academy Drammen
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-12
Färdig
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Vann på poäng - 06:00
Edward Finke Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Black / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-11
Färdig
Max Hederström
FC Phoenix IF
Simon Immerstrand Stark IF Vann på Submission - 03:40
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-15
Färdig
Abdul Hafeez Siddiqui
Conde IF
Alexander Gärdsberg Nacka Dojo IF Vann på Submission
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-8
Färdig
Pedro Escobar
Viva Zapata Martial Arts IF
Vann på poäng - 05:00
Zak Bloomfield Stark IF
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
Färdig
Astrid Schölin
Stark IF
Vann på Walkover
Suvi Koikkalainen Takado
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-14
Färdig
Gustaf Jonsson
Föreningen Arete BJJ Linköping
Ara Ekizean Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 02:08
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-14
Färdig
William Lamby
Combat Academy IF Täby
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Vann via diskvalificering - 01:24