Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -44 kg / Orange / 10-12 years
(Sunday)
D51
已完成
Ilyas Suleimane El Morabit
VerdensBørn Grundskole
Isak Fager Föreningen Yogui BJJ Won by Walkover
Boys / -44 kg / Orange / 10-12 years
(Sunday)
D59
已完成
Marius Wassli
Kimura Nova Uniao
Won by Walkover
Ilyas Suleimane El Morabit VerdensBørn Grundskole
Boys & Girls / -52 kg / Orange / 10-11 years
(Sunday)
D54
已完成
Aaron Persson
Nacka Dojo IF
Addi Sokolovic Conde IF Won by Walkover
Juvenile boys / -69 kg (Light) / Blue
(Sunday)
已完成
Christer Alfheim
Kimura Norway
Won by Walkover
Joel Rosenqvist Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Juvenile boys / -69 kg (Light) / Blue
(Sunday)
Juvenile boys / -69 kg (Light) / Blue
(Sunday)
已完成
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Won by Walkover
Ali Aljasim
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / Blue
(Sunday)
已完成
Sander Bringeland
Oxy
Robin Bohlin Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by Walkover
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / Blue
(Sunday)
已完成
Sander Bringeland
Oxy
Asker Granstedt För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Walkover
Boys / -56 kg / Yellow / 11-13 years
(Sunday)
已完成
Benjamin Olsson
Svedala Kampsportsförening
Won by Walkover
Muhammad Yasin verdens børn Grundskole
Absolute Men / White / Master 30 + / +76 kg
(Sunday)
G62
已完成
Frank Hofstetter Gasparini
Kimura Norway
Won by Walkover
Isak Ladegård Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
已完成
Björn Johansson
Linköpings Budoklubb
Won by Walkover
Mikael Knutsson FC Phoenix IF
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B1
已完成
Ismail Abdi
Art Of Roll IF
Håkan Johansson Växjö Ju-jutsuklubb Won by Submission - 00:35
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A1
已完成
Kristian Svendsen
Kimura Nova Uniao
Won by Submission - 04:38
Andreas Asprou Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Women / Purple / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G1
已完成
Madeleine Håkansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by Decision - 07:00
Anne Lene Andersen Sandefjord BJJ
Men / Brown / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
F1
已完成
Martin Sikveland
Kimura Norway
Won by Submission - 03:59
Anders Hjorth FC Phoenix IF
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D1
已完成
Vera Haraldsen
Kimura Norway
Ragnhild Heggem Fagerheim Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 02:26
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
E1
已完成
Christian Ifversen
CSA.dk
Fredrik Berntsson Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by Submission - 02:28
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B2
已完成
Unknown User
Fightzone Malmö
Won by points - 05:00
Erlend Nicolai Sætren Nesodden BJJ
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H2
已完成
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 07:00
Felix Kull
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D3
已完成
Malin Andersson
Dynamix Herrljunga
Madeleine Danielsson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 05:00
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
E3
已完成
Peter Berglund
Lidköpings BudoKlubb
Won by points - 06:00
Robert Sundel Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / Brown / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
F2
已完成
Peter Appelquist
Kingpin Grappling Academy IF
Henri Lindroos FC Phoenix IF Won by points
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A3
已完成
Abdullahi Abdi
Tobias Andersson Redback jiu-jitsu Won by Walkover
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
C1
已完成
Jonas Westerdahl
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Mads Ole Nielsen Arte Suave DK Won by points - 00:11
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B3
已完成
Arian Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Örn Haraldsson Conde IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G3
已完成
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:26
Adnan Stroil Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
C3
已完成
Erling Bårdsen
Oxy
Won by points - 05:00
Jan-Erik Sandberg Frontline Academy Drammen
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A4
已完成
Robin Björk
Växjö Titans Kampsportsförening
Adrian Jahre Novus Academy Won by points - 05:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D2
已完成
Ragnhild Heggem Fagerheim
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 05:00
Elise Heggelund Team Trondheim Bjj
Women / Purple / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G2
已完成
Oda Pleym
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 07:00
Anne Lene Andersen Sandefjord BJJ
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
已完成
Linus Pettersson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Walkover
Mikael Knutsson FC Phoenix IF
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H1
已完成
Ervin Rahic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mats Berg Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 04:24