Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H2
Färdig
Irena Gjorgjiev
Team Leites Stockholm IF
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj Vann på poäng - 06:00
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C3
Färdig
Louise Ericsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:45
Linda Korpås Dynamix Herrljunga
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G3
Färdig
Daniel Sabo
Föreningen Frontier MMA Akademi
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Vann på poäng - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A3
Färdig
Lina Svensson
Hilti BJJ Eskilstuna
Eline Rossi Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 01:45
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E3
Färdig
Fredrik Berntsson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Daniel Haglind Halmstad kampsportsförening Vann på Submission - 01:27
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B5
Färdig
Maxim Keremet
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Mikal Larssen Arendal BJJ Vann på poäng - 05:00
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F3
Färdig
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 05:00
Vetle Leinonen-Roeim Arendal BJJ
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C2
Färdig
Linda Kowalik
FC Phoenix IF
Vann på Submission - 04:11
Elin Hellgren Lund Grappling Academy
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H3
Färdig
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Lina Öststorm IKSU Vann på poäng - 06:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A4
Färdig
Karianne Bakken Mydland
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Sofia Lundbäck Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D6
Färdig
Marcus Sonesson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Mirko Niedbalski Gripen Brazilian Jiujitsu Vann på Submission - 01:14
Women / White / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B3
Färdig
Lobna Khatoon Hussain
Roger Gracie Academy Oslo
Vann på poäng - 05:00
Jina Thueanmunsaen Halmstad kampsportsförening
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E4
Färdig
Jan Stian Wiggen
Fighters lab
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening Vann på Submission - 00:36
Women / White / -69 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D2
Färdig
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Vann på poäng - 05:00
Birgitte Hjelmervik GUIGO JIU JITSU
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G5
Färdig
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 02:53
Kjetil Ramdal Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E7
Färdig
Tacio Marcos
Vann på Submission - 02:48
Jonas Westling Samurang Fightcenter IF
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C6
Färdig
Camilla Steen
Ultimate Gym Idrottsförening.
Vann på Submission - 02:11
Sofie Sletteberg Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
F8
Färdig
Andreas Rydström
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Troels Sigvardt Mikenta Vann på Submission - 01:15
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A7
Färdig
Gard Tømmerhoel
Kimura Norway
Gustav Widing Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H4
Färdig
Linnéa Johansson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Helene Soleng Lyngmo TKS Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:02
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F4
Färdig
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Vann på domslut - 05:00
Petter Kleven Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G6
Färdig
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vann på poäng - 05:00
Norbert Nagel
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C8
Färdig
Emmy Rosell
JJK Samurai
Martine Kromli FC Phoenix IF Vann på Submission - 03:04
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D7
Färdig
Martin Yhman
Hive BJJ
Vann på poäng - 05:00
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B6
Färdig
Amir Al Timimi
FC Phoenix IF
Vann på poäng - 05:00
Nils Börner Allstars Kampsportförening
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H5
Färdig
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Vann på poäng - 06:00
Vilde Brekke Frontline Academy Drammen
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C4
Färdig
Elin Hellgren
Lund Grappling Academy
Linda Korpås Dynamix Herrljunga Vann på Submission - 04:55
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E8
Färdig
Luis Alberto Armas
Guigo jiu jitsu Norway
Andre Fabiano Silva Barbosa Vann på Submission - 05:31
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A8
Färdig
Sebastian Wilhelmsen
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Daniel Bedö Lund Grappling Academy
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G4
Färdig
Richard Hansen
Arendal BJJ
Vann på poäng - 06:00
Dino Gazibegovic Frontline Academy Örebro
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F5
Färdig
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 05:00
Robert Williams Panda Dojo IF
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D8
Färdig
Mirko Niedbalski
Gripen Brazilian Jiujitsu
Vann på Submission - 04:07
Mads Ekdahl Hive BJJ