Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E9
Färdig
Jonas Westling
Samurang Fightcenter IF
Vann på Submission - 02:48
Luis Alberto Armas Guigo jiu jitsu Norway
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G11
Färdig
David Schneider
GBG MAC IF
Vann på poäng - 06:00
Espen Stokkan-Smith Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C12
Färdig
Jesper Isackson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Hampus Kjellman Ultimate Gym Idrottsförening. Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A10
Färdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Team Leites Stockholm IF
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F7
Färdig
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Homan Hamzeh Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på poäng - 05:00
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H9
Färdig
Maggie Mahon
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 06:00
Marit Tyssedal Gabrielsen Frontline Academy Voss
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
E11
Färdig
Niklas Wikstrand
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Mike Wall Fenix Budo & Kampsportsförening
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D13
Färdig
Elin Sundfors
Samurang Fightcenter IF
Vann på poäng - 05:00
Derya Akbas Bjj3000
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B11
Färdig
Farid Ahmad
Allstars Kampsportförening
Simon Kok Halmstad kampsportsförening Vann på poäng - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C13
Färdig
Sindri Gíslason
Mjölnir
Vann på poäng - 05:00
Nicklas Mathiesen Arte Suave DK
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G12
Färdig
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Vann på poäng - 04:32
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
F10
Färdig
Troels Sigvardt
Mikenta
Vann på Submission - 03:58
Brynjar Ellertsson Mjölnir
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H13
Färdig
Mikael Eriksson
Halmstad kampsportsförening
Akin Mahmut Bozkurt CSA.dk Vann på poäng - 06:00
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D14
Färdig
Matilda Hansson
Art Of Roll IF
Chahrazed Olsson Linköpings Budoklubb Vann på Submission - 04:12
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C10
Färdig
Camilla Steen
Ultimate Gym Idrottsförening.
Vann på Submission - 00:14
Martine Kromli FC Phoenix IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G13
Färdig
Richard Hansen
Arendal BJJ
Unknown User Art Of Roll IF Vann på poäng - 06:00
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B12
Färdig
Emil Jonsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 01:29
Oliver Lindgren Karlskrona BJJ
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C14
Färdig
Joseph Anderson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A11
Färdig
Aleksander Markhus
Kimura Norway
Johan Blixt Karlskoga Budoklubb Vann på Submission - 00:20
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B13
Färdig
Mikal Larssen
Arendal BJJ
Vann på poäng - 05:00
Abdullah Alaasar Telge BJJ & MMA
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D11
Färdig
Mirko Niedbalski
Gripen Brazilian Jiujitsu
Martin Yhman Hive BJJ Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A12
Färdig
Owais Malla
Frontline Academy Örebro
Carl Ljungkvist Lund Grappling Academy Vann på Submission - 02:38
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Adult
(Saturday)
E14
Färdig
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Tommy Lilleskog Langaker Kimura Norway Vann på Submission - 03:52
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H14
Färdig
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Caspian Laago Valhalla Jiu Jitsu IF Vann på Submission - 01:46
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H10
Färdig
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Vann på poäng - 06:00
Marit Tyssedal Gabrielsen Frontline Academy Voss
Women / Purple / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F12
Färdig
Linn Paulson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på poäng - 07:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A13
Färdig
Adam Kaunisto
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Randori BJJ
Women / Purple / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F15
Färdig
Astrid Schölin
Vann på Submission - 05:20
Anne Brudvik Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G14
Färdig
Devid Di Porto
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på Submission - 00:35
Kevin Wiseman Halmstad kampsportsförening
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D15
Färdig
Victoria Zaugg
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Vann på Submission - 01:01
Elin Sundfors Samurang Fightcenter IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G15
Färdig
Kian Shamsaee
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 06:00
Alain Powell Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
Färdig
Tacio Marcos
Vann på Walkover
Andre Fabiano Silva Barbosa