Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C23
Färdig
Mehdi Al-Hotheiry
Frontline Academy Örebro
Hampus Kjellman Ultimate Gym Idrottsförening. Vann på Submission - 02:40
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A23
Färdig
Ajmal Maleki
Dynamix Herrljunga
Vann på poäng - 05:00
Zakk Nossborn IFK Mariefred
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G24
Färdig
David Schneider
GBG MAC IF
Vann på poäng - 06:00
Wahid Jarah Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Adult
(Saturday)
E16
Färdig
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Italo De Azevedo PSLPB CICERO COSTHA Vann på Submission - 06:11
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B24
Färdig
Rasmus Elnæs
HALDEN Combat Academy
Tobias Lilienberg Fightzone Malmö Vann på poäng - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C24
Färdig
Mir Karim
Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Sindri Gíslason Mjölnir Vann på poäng - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D28
Färdig
Emil Birgersson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Jack Claesson Vann på poäng - 05:00
Men / -76 kg (Light) / Blue / Master 3 (41+)
(Saturday)
H25
Färdig
Christian Ernest
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Modestas Martisauskas Borås Grappling Academy Vann på Submission - 01:13
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A24
Färdig
Sebastian Wilhelmsen
Frontline Academy Oslo-HQ
Hamza Kiran Team Gullaksen Vann på Submission - 00:56
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H20
Färdig
Jonathan Hart
Valhalla Jiu Jitsu IF
Erling Stolt - Nielsen Frontline Academy Bergen Vann på Submission - 02:03
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A25
Färdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA Vann på poäng - 05:00
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F22
Färdig
Jakob Bitici
JJK Samurai
Magnus Ruud Frontline Academy Oslo-HQ Vann på poäng - 07:00
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B25
Färdig
Adi Krhan
TK BJJ SWEDEN
Vann på poäng - 05:00
Jacob Isaksson Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G25
Färdig
Unknown User
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 06:00
Kian Shamsaee Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C25
Färdig
Henrik Smedberg
SAMY AL JAMAL / FIT JIU-JITSU
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Vann via diskvalificering - 00:16
Women / Brown & Black / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E19
Färdig
Anne Lene Andersen
Hanna Hirvonen Hilti Akademi Nord Idrottsförening Vann på poäng - 08:00
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D25
Färdig
Andrew White
Budoklubben Shindo
Vann på Submission - 03:13
Max Jensen Kingpin Grappling Academy IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C27
Färdig
Jakob Skåring
Lund Grappling Academy
Wojciech Lesniak West Coast Jiu-Jitsu Varberg Vann på Submission - 01:54
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A26
Färdig
Carl Ljungkvist
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Denniz Sali Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / -76 kg (Light) / Blue / Master 3 (41+)
(Saturday)
H27
Färdig
Marcus Hedlund
Nacka Dojo IF
Ove Gusevik Frontline Academy Oslo-HQ Vann på poäng - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C26
Färdig
Khalid Dzhabrailov
FC Phoenix IF
Wail Bolakhrif Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D29
Färdig
Tim Duan
Föreningen Team Hang Loose
Jonas Leander Nilsson Ultimate Gym Idrottsförening. Vann på Submission - 01:37
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B26
Färdig
Jesper Haugen
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Viktor Forsgårdh Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / -82,3 kg (Middle) / Blue / Master 3 (41+)
(Saturday)
G26
Färdig
Martin Wahlsten
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vann på poäng - 05:00
Janne Midelund Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F24
Färdig
Mattias Ylander
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gabriel Grønås Kimura Norway Vann på poäng - 07:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D30
Färdig
Simon Polichinel Von Der Maase
CSA.dk
Vann på poäng - 05:00
Anes Halvadzic GFTeam Sandefjord
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A27
Färdig
Adam Kaunisto
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 01:41
Ajmal Maleki Dynamix Herrljunga
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Adult
(Saturday)
E17
Färdig
Tommy Lilleskog Langaker
Kimura Norway
Vann på Submission - 09:55
Max Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C28
Färdig
Ratko Tomic
FC Phoenix IF
Samir Ibrahimovic Fightzone Malmö Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A28
Färdig
Hamza Kiran
Team Gullaksen
Vann på Submission - 00:16
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H22
Färdig
Noor Almadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Erling Stolt - Nielsen Frontline Academy Bergen Vann på poäng - 06:00
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B27
Färdig
Simon Lund
Budoklubben Shindo
Meyser Abduljabbar Allstars Kampsportförening Vann på domslut - 05:00