Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H2
已完成
Irena Gjorgjiev
Team Leites Stockholm IF
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj Won by points - 06:00
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C3
已完成
Louise Ericsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:45
Linda Korpås Dynamix Herrljunga
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G3
已完成
Daniel Sabo
Föreningen Frontier MMA Akademi
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by points - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A3
已完成
Lina Svensson
Hilti BJJ Eskilstuna
Eline Rossi Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:45
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E3
已完成
Fredrik Berntsson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Daniel Haglind Halmstad kampsportsförening Won by Submission - 01:27
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B5
已完成
Maxim Keremet
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Mikal Larssen Arendal BJJ Won by points - 05:00
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F3
已完成
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Vetle Leinonen-Roeim Arendal BJJ
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C2
已完成
Linda Kowalik
FC Phoenix IF
Won by Submission - 04:11
Elin Hellgren Lund Grappling Academy
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H3
已完成
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Lina Öststorm IKSU Won by points - 06:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A4
已完成
Karianne Bakken Mydland
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 05:00
Sofia Lundbäck Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D6
已完成
Marcus Sonesson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Mirko Niedbalski Gripen Brazilian Jiujitsu Won by Submission - 01:14
Women / White / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B3
已完成
Lobna Khatoon Hussain
Roger Gracie Academy Oslo
Won by points - 05:00
Jina Thueanmunsaen Halmstad kampsportsförening
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E4
已完成
Jan Stian Wiggen
Fighters lab
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening Won by Submission - 00:36
Women / White / -69 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D2
已完成
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Won by points - 05:00
Birgitte Hjelmervik GUIGO JIU JITSU
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G5
已完成
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:53
Kjetil Ramdal Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E7
已完成
Tacio Marcos
Won by Submission - 02:48
Jonas Westling Samurang Fightcenter IF
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C6
已完成
Camilla Steen
Ultimate Gym Idrottsförening.
Won by Submission - 02:11
Sofie Sletteberg Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
F8
已完成
Andreas Rydström
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Troels Sigvardt Mikenta Won by Submission - 01:15
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A7
已完成
Gard Tømmerhoel
Kimura Norway
Gustav Widing Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H4
已完成
Linnéa Johansson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Helene Soleng Lyngmo TKS Jiu Jitsu Won by Submission - 03:02
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F4
已完成
Farid Bendriss
Roger Gracie Academy Oslo
Won by Decision - 05:00
Petter Kleven Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G6
已完成
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by points - 05:00
Norbert Nagel
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C8
已完成
Emmy Rosell
JJK Samurai
Martine Kromli FC Phoenix IF Won by Submission - 03:04
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D7
已完成
Martin Yhman
Hive BJJ
Won by points - 05:00
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B6
已完成
Amir Al Timimi
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Nils Börner Allstars Kampsportförening
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H5
已完成
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Won by points - 06:00
Vilde Brekke Frontline Academy Drammen
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C4
已完成
Elin Hellgren
Lund Grappling Academy
Linda Korpås Dynamix Herrljunga Won by Submission - 04:55
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E8
已完成
Luis Alberto Armas
Guigo jiu jitsu Norway
Andre Fabiano Silva Barbosa Won by Submission - 05:31
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A8
已完成
Sebastian Wilhelmsen
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 05:00
Daniel Bedö Lund Grappling Academy
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G4
已完成
Richard Hansen
Arendal BJJ
Won by points - 06:00
Dino Gazibegovic Frontline Academy Örebro
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F5
已完成
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Robert Williams Panda Dojo IF
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D8
已完成
Mirko Niedbalski
Gripen Brazilian Jiujitsu
Won by Submission - 04:07
Mads Ekdahl Hive BJJ