Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II / -56,5 kg
(Day 1)
B1
Gotowy
Elias Ebadian
MMA Center IF
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E1
Gotowy
Yanina Dani
Föreningen Redline
Alina Golubovic Kingpin Grappling Academy IF Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White / Pee Wee I / -22 kg
(Day 1)
D1
Gotowy
Emilija Byman Grdic
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Molly Johansson Eklund Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A1
Gotowy
Mio Gidlund
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 02:00
Sam Hjortskog Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Gotowy
Josef Taktak
MMA Center IF
Damian Rashid MMA Center IF Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A2
Gotowy
Elias Temiz
IFK Mariefred
Wygrana na punkty - 02:00
Benjamin Khattab Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E2
Gotowy
Joline Andersson
MMA Center IF
Elise Delbréus Skanörs MMA-klubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C1
Gotowy
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Liam Aronsson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boys Gi / Yellow / Junior I / -45.3 kg
(Day 1)
B3
Gotowy
Atle Widén
Gracie Barra Skallsjö
Wygrana na punkty - 04:00
Huechel Altamirano MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C4
Gotowy
Neo Fahlström
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Ludvig Skoglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A6
Gotowy
Sam Hjortskog
Ultimate Gym Idrottsförening.
Bilal Taras MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C2
Gotowy
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Damian Rashid MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E7
Gotowy
Alina Golubovic
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrana na punkty - 03:00
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A5
Gotowy
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Mio Gidlund MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Gotowy
Liam Aronsson
Conde IF
Wygrana walkowerem
Josef Taktak MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D3
Gotowy
Zakaria Hachicho
FC Phoenix IF
Wygrana na punkty - 05:00
Filip Melander Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C5
Gotowy
Leo Barner
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Milton Åberg MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E6
Gotowy
Elise Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Yanina Dani Föreningen Redline Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A3
Gotowy
Sam Hjortskog
Ultimate Gym Idrottsförening.
Elias Temiz IFK Mariefred Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Grey / Junior II / -56,5 kg
(Day 1)
B2
Gotowy
Elias Ebadian
MMA Center IF
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Gotowy
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Wygrana walkowerem
Josef Taktak MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C3
Gotowy
Damian Rashid
MMA Center IF
Liam Aronsson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Girls Gi / White / Pee Wee I / -22 kg
(Day 1)
D2
Gotowy
Emilija Byman Grdic
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Molly Johansson Eklund Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Yellow / Junior I / -45.3 kg
(Day 1)
B4
Gotowy
Atle Widén
Gracie Barra Skallsjö
Huechel Altamirano MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
Gotowy
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Bilal Taras MMA Center IF Wygrana walkowerem - 00:18
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C6
Gotowy
Andreas Temiz
IFK Mariefred
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Ayoub Waheid Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A7
Gotowy
Elias Temiz
IFK Mariefred
Mio Gidlund MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A8
Gotowy
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 02:00
Sam Hjortskog Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E4
Gotowy
Alina Golubovic
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrana na punkty - 03:00
Joline Andersson MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C7
Gotowy
Milton Åberg
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 03:00
Neo Fahlström MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Gotowy
Marcus Ekdahl
Svedala Kampsportsförening
Hamza Glabi Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A4
Gotowy
Bilal Taras
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 02:00
Elias Temiz IFK Mariefred