Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II / -56,5 kg
(Day 1)
B1
Acabado
Elias Ebadian
MMA Center IF
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E1
Acabado
Yanina Dani
Föreningen Redline
Alina Golubovic Kingpin Grappling Academy IF Won by points - 03:00
Girls Gi / White / Pee Wee I / -22 kg
(Day 1)
D1
Acabado
Emilija Byman Grdic
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 00:58
Molly Johansson Eklund Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A1
Acabado
Mio Gidlund
MMA Center IF
Won by points - 02:00
Sam Hjortskog Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Acabado
Josef Taktak
MMA Center IF
Damian Rashid MMA Center IF Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A2
Acabado
Elias Temiz
IFK Mariefred
Won by points - 02:00
Benjamin Khattab Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E2
Acabado
Joline Andersson
MMA Center IF
Elise Delbréus Skanörs MMA-klubb Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C1
Acabado
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Liam Aronsson Conde IF Won by Submission - 00:47
Boys Gi / Yellow / Junior I / -45.3 kg
(Day 1)
B3
Acabado
Atle Widén
Gracie Barra Skallsjö
Won by points - 04:00
Huechel Altamirano MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C4
Acabado
Neo Fahlström
MMA Center IF
Won by Submission - 00:20
Ludvig Skoglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A6
Acabado
Sam Hjortskog
Ultimate Gym Idrottsförening.
Bilal Taras MMA Center IF Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C2
Acabado
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Damian Rashid MMA Center IF Won by Submission - 02:20
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E7
Acabado
Alina Golubovic
Kingpin Grappling Academy IF
Won by points - 03:00
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A5
Acabado
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Mio Gidlund MMA Center IF Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Acabado
Liam Aronsson
Conde IF
Won by Walkover
Josef Taktak MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D3
Acabado
Zakaria Hachicho
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Filip Melander Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C5
Acabado
Leo Barner
MMA Center IF
Won by Submission - 01:46
Milton Åberg MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E6
Acabado
Elise Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Yanina Dani Föreningen Redline Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A3
Acabado
Sam Hjortskog
Ultimate Gym Idrottsförening.
Elias Temiz IFK Mariefred Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey / Junior II / -56,5 kg
(Day 1)
B2
Acabado
Elias Ebadian
MMA Center IF
Ruben Herstedt Fightzone Malmö Won by Decision - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Acabado
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Won by Walkover
Josef Taktak MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
C3
Acabado
Damian Rashid
MMA Center IF
Liam Aronsson Conde IF Won by Submission - 00:30
Girls Gi / White / Pee Wee I / -22 kg
(Day 1)
D2
Acabado
Emilija Byman Grdic
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 01:05
Molly Johansson Eklund Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Yellow / Junior I / -45.3 kg
(Day 1)
B4
Acabado
Atle Widén
Gracie Barra Skallsjö
Huechel Altamirano MMA Center IF Won by Submission - 03:49
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
Acabado
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Bilal Taras MMA Center IF Won by Walkover - 00:18
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C6
Acabado
Andreas Temiz
IFK Mariefred
Won by Submission - 00:32
Ayoub Waheid Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A7
Acabado
Elias Temiz
IFK Mariefred
Mio Gidlund MMA Center IF Won by Submission - 00:52
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A8
Acabado
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Won by points - 02:00
Sam Hjortskog Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E4
Acabado
Alina Golubovic
Kingpin Grappling Academy IF
Won by points - 03:00
Joline Andersson MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C7
Acabado
Milton Åberg
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Neo Fahlström MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Acabado
Marcus Ekdahl
Svedala Kampsportsförening
Hamza Glabi Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A4
Acabado
Bilal Taras
MMA Center IF
Won by points - 02:00
Elias Temiz IFK Mariefred