Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Teen II / -52.5 kg
(Day 1)
B35
Gotowy
Jackson Kvist
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
E32
Gotowy
Jack Langen
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:02
Carl Dyckner Nacka Dojo IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
D25
Gotowy
Johannes Balatsos
FC Phoenix IF
Linus Thorbjörn Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
A46
Gotowy
Dominik Masomi
JJK Samurai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Javed Nasrati Conde IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C44
Gotowy
Matheo Tanha
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriel Alfaro Rizzi Dynamix Herrljunga
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
A44
Gotowy
Erik Der Hagopian
Göteborgs ju-jutsuklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Kalle Malmberg MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C45
Gotowy
Henri Seidl
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Isa Taras MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
D26
Gotowy
Elias Bjaaland
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Erion Ferdulli Conde IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Olof Östergren
Kfuk/Kfum Ystad Mañana Academy
Wygrana walkowerem
Baback Rahmani Valhalla Jiu Jitsu IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
E33
Gotowy
Denis Selimovic
Borås Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Olof Östergren Kfuk/Kfum Ystad Mañana Academy
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
A47
Gotowy
Sajjad Shams
Conde IF
Daniel Johansson FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C47
Gotowy
Gabriel Alfaro Rizzi
Dynamix Herrljunga
Jack Delbréus Skanörs MMA-klubb Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
E34
Gotowy
Jack Langen
MMA Center IF
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:26
Boys Gi / Yellow / Teen II / -52.5 kg
(Day 1)
B38
Gotowy
Wilson Terra
Fightzone Malmö
Hugo Dyckner Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C46
Gotowy
Leon Fahlström
MMA Center IF
Henri Seidl Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Boys Gi / Yellow / Teen II / -52.5 kg
(Day 1)
B41
Gotowy
Jackson Kvist
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Lowe Johansson JJK Samurai
Boys Gi / Yellow / Teen II / -52.5 kg
(Day 1)
B37
Gotowy
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wilson Terra Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
Jonas Andersson
MMA Center IF
Wygrana walkowerem
Oscar Blomqvist Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
D27
Gotowy
Linus Thorbjörn
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana na punkty - 05:00
Erion Ferdulli Conde IF
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
A50
Gotowy
Simon Tytor
Gracie Barra Skallsjö
Wygrana na punkty - 05:00
Claudio Carrera West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys Gi / Yellow / Teen II / -56,5 kg
(Day 1)
B42
Gotowy
Isac Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Kian Bigdeli Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C48
Gotowy
Isa Taras
MMA Center IF
Grim Höglund Samurang Fightcenter IF Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Yellow / Teen II / -52.5 kg
(Day 1)
B40
Gotowy
Hugo Dyckner
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
A52
Gotowy
Andréas Almqvist
Fightzone Malmö
Polaren Per Mattsson Kingpin Grappling Academy IF Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C49
Gotowy
Eddie Borhult
Ultimate Gym Idrottsförening.
Matheo Tanha MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
E37
Gotowy
Omar Ghonaim
Valhalla Jiu Jitsu IF
Daniel Svensson Conde IF Wygrana na punkty - 06:00
Boys Gi / Yellow / Teen II / -56,5 kg
(Day 1)
B43
Gotowy
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Brian Flores MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C51
Gotowy
Grim Höglund
Samurang Fightcenter IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Leon Fahlström MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
D29
Gotowy
Erik Odén
Ultimate Gym Idrottsförening.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Philip Rautiainen Borås Grappling Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
Oscar Blomqvist
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Erion Ferdulli Conde IF Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C50
Gotowy
Henri Seidl
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Eddie Borhult Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / Yellow / Teen II / -56,5 kg
(Day 1)
Gotowy
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Wygrana walkowerem
Kevin Gustafsson Conde IF