Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E9
Gotowy
Yanina Dani
Föreningen Redline
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E12
Gotowy
Alexander Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Amadeus Svensson Conde IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B9
Gotowy
Felipe Dos Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 02:00
Ludvig Rosenius Apelryd
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A14
Gotowy
Oscar Andersson
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Ebbe Jormvik Kingpin Grappling Academy IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D7
Gotowy
Zakaria Hachicho
FC Phoenix IF
Johan Johansson Ultimate Gym Idrottsförening. Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
Gotowy
Adam Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Wygrana walkowerem
Jonas Makarovas Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A15
Gotowy
Philip Grammatico
Kingpin Grappling Academy IF
Yousef Atta Conde IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B11
Gotowy
Emanuel Temiz
IFK Mariefred
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E14
Gotowy
Moses Chamoun
MMA Center IF
Viktor Krzeszowski Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C17
Gotowy
Leo Barner
MMA Center IF
Neo Fahlström MMA Center IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C16
Gotowy
Davian Flores
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Milton Åberg MMA Center IF
Boys Gi / Yellow / Junior III / -39,3 kg
(Day 1)
A18
Gotowy
Liam Berber
Fightzone Malmö
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy
Boys Gi / Yellow / Teen III / -69,0 kg
(Day 1)
B12
Gotowy
Colin Roth
Gracie Barra Skallsjö
Mohammad-Hanif Abdulazisov Växjö Ju-jutsuklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
D11
Gotowy
Erik Tidblom
Conde IF
Stanislav Matsotskyi Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E13
Gotowy
Amadeus Svensson
Conde IF
Wygrana na punkty - 04:00
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
Boys Gi / Yellow / Teen III / -69,0 kg
(Day 1)
B13
Gotowy
Nima Hosseini
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Sebastian Mendez Gracie Barra Skallsjö
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
D12
Gotowy
Diego Diaz
FC Phoenix IF
Rasmus Varberg Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Boys Gi / Yellow / Junior III / -39,3 kg
(Day 1)
A19
Gotowy
David Alm
MMA Center IF
Victor Aronsson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C18
Gotowy
Ludvig Skoglund
Samurang Fightcenter IF
Andreas Temiz IFK Mariefred Wygrana na punkty - 02:59
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E15
Gotowy
Moses Chamoun
MMA Center IF
Alexander Hessel Katanic Samurang Fightcenter IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -39,3 kg
(Day 1)
B18
Gotowy
Artjoms Melnikovs
MMA Center IF
Novak Dragutinovic MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Boys Gi / Yellow / Junior III / -45.3 kg
(Day 1)
A22
Gotowy
Melker Romeborn
Allmänna Grapplingsällskapet
Wygrana na punkty - 04:00
Ishak Mujkanovic Gracie Barra Skallsjö
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Yousef Shabo
FC Phoenix IF
Wygrana walkowerem
Elbrus Kotiev Växjö Ju-jutsuklubb
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C21
Gotowy
Milton Åberg
MMA Center IF
Ayoub Waheid Föreningen Redline Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D9
Gotowy
Zakaria Hachicho
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Maximiliam Månulv Conde IF
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E16
Gotowy
Viktor Krzeszowski
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 04:00
Timothy Ravstam Kingpin Grappling Academy IF
Boys Gi / White / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
B21
Gotowy
Adrian K. Skovdahl
MMA Center IF
Björn Grunnesjö MMA Center IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C19
Gotowy
Andreas Temiz
IFK Mariefred
Wygrana na punkty - 03:00
Neo Fahlström MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E20
Gotowy
Moses Chamoun
MMA Center IF
Amadeus Svensson Conde IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen III / -69,0 kg
(Day 1)
B14
Gotowy
Colin Roth
Gracie Barra Skallsjö
Sebastian Mendez Gracie Barra Skallsjö Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C20
Gotowy
Davian Flores
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Ludvig Skoglund Samurang Fightcenter IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D10
Gotowy
Johan Johansson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Wygrana na punkty - 05:00
Martin Markovski MMA Center IF