Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-23
Ferdig
Danilo Jovanovic
Allstars Kampsportförening
Seier på submission - 04:54
Zilver Magnusson Gillberg Primate Lounge
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-34
Ferdig
Lucie Komárková
Penta Gym Prague
Seier med poeng - 06:00
Alva Nordlander FEJK Jiu Jitsu
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-22
Ferdig
Yosop Dalgatov
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-24
Ferdig
Novica Jovanovic
Stark IF
Seier på submission - 02:45
Adrian Tvrtkovic Amanzi
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
A-26
Ferdig
Jakub Kupidlowski
Grip Gym
Seier med poeng - 05:00
Matt Rawlinson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
G-20
Ferdig
Isabel Araneda Boström
Stark IF
Seier på submission - 03:30
Ida Victorén Nacka Dojo IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-25
Ferdig
Sebastian Höglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier med poeng - 05:00
Henrik Martinell Dynamix Herrljunga
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-25
Ferdig
William Valldal
Grip Gym
Seier på submission - 03:06
Gustav Nilsson Frontline Academy Örebro
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
B-25
Ferdig
Paul Pietruczanis
Linköpings Budoklubb
Haidar Ali Gracie Stockholm Competition Team Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-32
Ferdig
Birk Karlsson
Allstars Kampsportförening
Seier på submission - 03:33
Alexander Lundquist Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
A-29
Ferdig
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier på submission - 00:22
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
Men / Black / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
H-19
Ferdig
Joakim F. Bomstad
Frontline Academy Drammen
Vinicius Schadler Gracie Stockholm Competition Team Seier med poeng - 10:00
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-26
Ferdig
Vilmer Knutsson
IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 02:54
David Di Geronimo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-24
Ferdig
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Zilver Magnusson Gillberg Primate Lounge Seier på submission - 05:54
Women / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
C-28
Ferdig
Pilvi Laihonen
Porin kamppailu-urheilukeskus
Seier på submission - 01:13
Tina Jonsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Master 5 (51+) / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
G-23
Ferdig
Jonas Nywall
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Peter Hultgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Seier på submission - 01:24
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-23
Ferdig
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-27
Ferdig
Ara Ekizean
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 04:40
Mansur Abdulazisov Växjö Ju-jutsuklubb
Women / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-23
Ferdig
Eivor Hovde Hoff
Grip Gym
Seier med poeng - 05:00
Kristina Sutter Beime Frontline Academy Örebro
Women / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
C-29
Ferdig
Therese Dristig
Nacka Dojo IF
Sabeen Nawaz Stark IF Seier på submission - 04:31
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
E-36
Ferdig
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Leo Fröderberg Checkmat Haninge Seier med poeng - 06:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
A-27
Ferdig
Max Mossberg
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier med poeng - 05:00
Matt Rawlinson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-29
Ferdig
Lia Glad
Stark IF
Seier på submission - 02:07
Marike Dukic Allstars Kampsportförening
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-17
Ferdig
Karl Pegers
Stark IF
Seier på submission - 06:03
Taavi Vaigla Estum Jiu-Jitsu
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-26
Ferdig
Adrian Tvrtkovic
Amanzi
Gustav Nilsson Frontline Academy Örebro Seier på submission - 00:47
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
B-26
Ferdig
Dexter Pagmar Claeson
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 03:02
Haidar Ali Gracie Stockholm Competition Team
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
H-21
Ferdig
Denis Hadzimujic
Nacka Dojo IF
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 00:18
Men / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-31
Ferdig
Magnus Qvigstad
Linköpings Budoklubb
Seier på submission - 02:59
Abdirahman Farah Föreningen Team Gringo
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-27
Ferdig
Lidia Proykina
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 06:00
Margarita Lopez Gooba Grappling
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-35
Ferdig
Alice Kesteris
Stark IF
Seier på submission - 05:40
Lucie Komárková Penta Gym Prague
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-26
Ferdig
Kimmie Åhlén
Hilti Kristinehamn
Sebastian Höglund Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-24
Ferdig
Olov Andrén
REI Botkyrka Kampsportscenter
Seier med poeng - 05:00
Yosop Dalgatov Allstars Kampsportförening