Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-28
Ferdig
Johannes Haadem
Helsingborg Combat Club
Tor Broström Mjölby Fight Gym Seier på submission - 03:44
Men / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
G-21
Ferdig
Nikola Radosavljevic
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Dominik Masomi JJK Samurai Seier på submission - 00:50
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-19
Ferdig
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier med poeng - 06:00
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-15
Ferdig
Taavi Vaigla
Estum Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 08:00
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-18
Ferdig
Finn Fahrenbruch
Apex Kalmar Idrottsförening
Olov Andrén REI Botkyrka Kampsportscenter Seier på submission - 01:05
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-27
Ferdig
Love Mellqvist
Dynamix Herrljunga
Alexander Lundquist Viva Zapata Martial Arts IF Seier på submission - 04:24
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-16
Ferdig
Lilit Asiryan
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier på submission - 03:34
Rita Rjabow Fightzone Berlin
Women / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
F-19
Ferdig
Mathilda Ramstedt
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Seier på submission - 02:31
Emma Nilsson 021 Grappling
Men / Black / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
H-18
Ferdig
Lucas Rodrigues
Anima Jiujitsu
Seier på submission - 07:37
Vinicius Schadler Gracie Stockholm Competition Team
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-19
Ferdig
Yosop Dalgatov
Allstars Kampsportförening
Seier på submission - 02:40
Theo Baler Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-20
Ferdig
Danilo Jovanovic
Allstars Kampsportförening
Seier på submission - 01:30
Vigleik Aas Polarsirkelen Kampsport
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-20
Ferdig
David Alaverdyan
Nacka Dojo IF
Novica Jovanovic Stark IF Seier med poeng - 05:00
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
G-19
Ferdig
Ida Victorén
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 06:00
Nellie Häger Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-24
Ferdig
Ara Ekizean
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 04:44
Vilmer Knutsson IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Women / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-21
Ferdig
Gabriela Parraga
Team Macc
Kristina Sutter Beime Frontline Academy Örebro Seier på submission - 04:24
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-29
Ferdig
Ragnar Englund
IKSU
Birk Karlsson Allstars Kampsportförening Seier på submission - 03:31
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-20
Ferdig
Azdine Safire
Team Macc
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Seier på submission - 04:39
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-30
Ferdig
Alexander Lundquist
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:37
Tor Broström Mjölby Fight Gym
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-16
Ferdig
Daniel Samojlik
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 03:55
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-21
Ferdig
Atlet Tabaku
Frontline Academy Örebro
Adrian Tvrtkovic Amanzi Seier på submission - 04:20
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-25
Ferdig
Mansur Abdulazisov
Växjö Ju-jutsuklubb
Seier på submission - 01:39
David Di Geronimo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-24
Ferdig
Kimmie Åhlén
Hilti Kristinehamn
Seier med poeng - 05:00
Henrik Martinell Dynamix Herrljunga
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-21
Ferdig
Zilver Magnusson Gillberg
Primate Lounge
Seier på submission - 05:38
Guilherme Sela Under Pressure BJJ
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-21
Ferdig
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Olov Andrén REI Botkyrka Kampsportscenter Seier på submission - 03:45
Women / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-28
Ferdig
Marike Dukic
Allstars Kampsportförening
Kadi Esken Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier på submission - 03:26
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-22
Ferdig
Saba Jarwalli
Stark IF
Seier på submission - 02:23
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-33
Ferdig
Alice Kesteris
Stark IF
Seier på submission - 01:05
Alva Nordlander FEJK Jiu Jitsu
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
G-22
Ferdig
Christer Berg
Frontline Academy Drammen
Seier med poeng - 05:00
Asaad Jumaah Supreme Gym
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-22
Ferdig
Johan Jansson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
William Valldal Grip Gym Seier på submission - 02:33
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-23
Ferdig
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Seier med poeng - 05:00
Hugo Marius Malby Team Leites Stockholm IF
Women / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-22
Ferdig
Ida Nyquist
Borlänge kampsportförening
Gabriela Parraga Team Macc Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:00
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-31
Ferdig
Ragnar Englund
IKSU
Tor Broström Mjölby Fight Gym Seier på submission - 03:48