Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-12
Ferdig
Nick Alinia
Stark IF
Teodor Bank Frontline Academy Drammen Seier på submission - 00:50
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
E-17
Ferdig
Camille Desbiolles
Amanzi
Sofie Trolin Stark IF Seier på submission - 01:01
Women / Brown - Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
H-10
Ferdig
Joyce Najm Widell
Anima Jiujitsu
Astrid Schölin Stark IF Seier på submission - 07:58
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-12
Ferdig
Joel Zetterberg
Combat Academy IF Täby
Seier med poeng - 05:00
Olle Rang Karlskrona BJJ
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-15
Ferdig
Daniel Wozny
Nacka Dojo IF
Vilmer Knutsson IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:41
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-15
Ferdig
Matin Ahmadi
Frontline Academy Örebro
William Lamby Combat Academy IF Täby Seier på submission - 00:53
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
A-10
Ferdig
Linus Gynning
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 05:00
Agnis Zambars Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-11
Ferdig
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Hilti BJJ Eskilstuna
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
E-18
Ferdig
Alexandra Färd
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 00:23
Emilia Chua Linköpings Budoklubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-16
Ferdig
Abiram Soma
REI Botkyrka Kampsportscenter
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-12
Ferdig
Malte Eriksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Finn Fahrenbruch Apex Kalmar Idrottsförening Seier med poeng - 05:00
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-12
Ferdig
Paulina Christiansen
Primate Lounge
Seier med poeng - 05:00
Sirin Tiftikci Anima Jiujitsu
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-13
Ferdig
Arvid Ejhed
Mjölby Fight Gym
David Alaverdyan Nacka Dojo IF Seier med poeng - 05:00
Men / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-13
Ferdig
Olof Bäckström
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 05:00
Christopher Lujan Rodriguez Allstars Kampsportförening
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-16
Ferdig
Frank Sandgren
Lidköpings BudoKlubb
Seier med poeng - 05:00
Hampus Hansen FC Phoenix IF
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
D-13
Ferdig
Martin Markovski
MMA Center IF
Matthew Myrie Allstars Kampsportförening Seier på submission - 01:30
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-13
Ferdig
Daiki Moriwaki
Dala BJJ
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier med poeng - 06:00
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
E-19
Ferdig
Geno Samin
Viva Zapata Martial Arts IF
Samskruthi Jayaram Pandurangi Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-13
Ferdig
Olov Andrén
REI Botkyrka Kampsportscenter
Seier på submission - 02:12
Robin Frahm Linköpings Budoklubb
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
Ferdig
Novica Jovanovic
Stark IF
Seier på Walkover
Soufian Lemkaddem Orca Jiu Jitsu
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-12
Ferdig
Julius Kördel
Primate Lounge
Daniel Samojlik Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 07:51
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-17
Ferdig
Adam Fagerdahl
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 01:06
Christopher Vang Föreningen Arete BJJ Linköping
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-13
Ferdig
Gabriella Ballesteros
Allstars Kampsportförening
Lilit Asiryan Viva Zapata Martial Arts IF Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-14
Ferdig
Atlet Tabaku
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 04:21
Valo Khaffaf Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
Ferdig
Tomas Ericsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Yosop Dalgatov Allstars Kampsportförening Seier på Walkover
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
E-20
Ferdig
Vanya Mahmood
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 01:24
Sofie Trolin Stark IF
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
Ferdig
Martin Stark
Borlänge kampsportförening
Imnay Ahmedin Telsem Anima Jiujitsu Seier på Walkover
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-14
Ferdig
Rita Rjabow
Fightzone Berlin
Seier på submission - 01:51
Paulina Christiansen Primate Lounge
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-14
Ferdig
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Danilo Jovanovic Allstars Kampsportförening Seier med poeng - 06:00
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-18
Ferdig
Daniel Nordquist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Mansur Abdulazisov Växjö Ju-jutsuklubb Seier på submission - 01:22
Women / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
F-17
Ferdig
Mathilda Ramstedt
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Seier på submission - 02:46
Emelie Janus Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-14
Ferdig
Linus Strömberg
Grapplingverkstan Örebro IF
Theo Baler Team Leites Stockholm IF Seier med poeng - 05:00