Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-28
終了
Johannes Haadem
Helsingborg Combat Club
Tor Broström Mjölby Fight Gym Won by Submission - 03:44
Men / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
G-21
終了
Nikola Radosavljevic
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Dominik Masomi JJK Samurai Won by Submission - 00:50
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-19
終了
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 06:00
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-15
終了
Taavi Vaigla
Estum Jiu-Jitsu
Won by points - 08:00
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-18
終了
Finn Fahrenbruch
Apex Kalmar Idrottsförening
Olov Andrén REI Botkyrka Kampsportscenter Won by Submission - 01:05
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-27
終了
Love Mellqvist
Dynamix Herrljunga
Alexander Lundquist Viva Zapata Martial Arts IF Won by Submission - 04:24
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
G-16
終了
Lilit Asiryan
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 03:34
Rita Rjabow Fightzone Berlin
Women / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday (Adults & Masters))
F-19
終了
Mathilda Ramstedt
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 02:31
Emma Nilsson 021 Grappling
Men / Black / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Adults & Masters))
H-18
終了
Lucas Rodrigues
Anima Jiujitsu
Won by Submission - 07:37
Vinicius Schadler Gracie Stockholm Competition Team
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-19
終了
Yosop Dalgatov
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 02:40
Theo Baler Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-20
終了
Danilo Jovanovic
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 01:30
Vigleik Aas Polarsirkelen Kampsport
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-20
終了
David Alaverdyan
Nacka Dojo IF
Novica Jovanovic Stark IF Won by points - 05:00
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
G-19
終了
Ida Victorén
Nacka Dojo IF
Won by points - 06:00
Nellie Häger Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-24
終了
Ara Ekizean
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 04:44
Vilmer Knutsson IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Women / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-21
終了
Gabriela Parraga
Team Macc
Kristina Sutter Beime Frontline Academy Örebro Won by Submission - 04:24
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-29
終了
Ragnar Englund
IKSU
Birk Karlsson Allstars Kampsportförening Won by Submission - 03:31
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-20
終了
Azdine Safire
Team Macc
Rickard Sand Föreningen Arete BJJ Linköping Won by Submission - 04:39
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-30
終了
Alexander Lundquist
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Disqualification (disqualification) - 00:37
Tor Broström Mjölby Fight Gym
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
H-16
終了
Daniel Samojlik
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 03:55
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-21
終了
Atlet Tabaku
Frontline Academy Örebro
Adrian Tvrtkovic Amanzi Won by Submission - 04:20
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-25
終了
Mansur Abdulazisov
Växjö Ju-jutsuklubb
Won by Submission - 01:39
David Di Geronimo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
F-24
終了
Kimmie Åhlén
Hilti Kristinehamn
Won by points - 05:00
Henrik Martinell Dynamix Herrljunga
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-21
終了
Zilver Magnusson Gillberg
Primate Lounge
Won by Submission - 05:38
Guilherme Sela Under Pressure BJJ
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Adults & Masters))
B-21
終了
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Olov Andrén REI Botkyrka Kampsportscenter Won by Submission - 03:45
Women / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
D-28
終了
Marike Dukic
Allstars Kampsportförening
Kadi Esken Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 03:26
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
A-22
終了
Saba Jarwalli
Stark IF
Won by Submission - 02:23
Felix Snidare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-33
終了
Alice Kesteris
Stark IF
Won by Submission - 01:05
Alva Nordlander FEJK Jiu Jitsu
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
G-22
終了
Christer Berg
Frontline Academy Drammen
Won by points - 05:00
Asaad Jumaah Supreme Gym
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-22
終了
Johan Jansson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
William Valldal Grip Gym Won by Submission - 02:33
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
C-23
終了
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Won by points - 05:00
Hugo Marius Malby Team Leites Stockholm IF
Women / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday (Adults & Masters))
F-22
終了
Ida Nyquist
Borlänge kampsportförening
Gabriela Parraga Team Macc Won by Disqualification (disqualification) - 05:00
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Adults & Masters))
E-31
終了
Ragnar Englund
IKSU
Tor Broström Mjölby Fight Gym Won by Submission - 03:48