Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Ferdig
Erik Hallberg
Eskilstuna Budoklubb
Seier på Walkover
Unknown User BJJ ARENA
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-59
Ferdig
Vincent Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 01:23
Theodore Grenmark
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-59
Ferdig
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Karl Pegers Frontline Academy Örebro Seier på submission - 00:46
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-60
Ferdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Seier på submission - 04:17
Oddvar Bjertsjö Team Leites Stockholm IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-47
Ferdig
Hugo Kjellander
Hudik BJJ IF
Pooya Pishkoohani IF Stockholm BJJ-Center Seier på submission - 00:13
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-56
Ferdig
Ilia Antonenko
Strela Team (official)
Seier med poeng
Dildar Aslan Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-70
Ferdig
Ossian Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Seier på Walkover
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-48
Ferdig
Nicklas Wallgren
Allstars Kampsportförening
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Seier med poeng - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-56
Ferdig
Alexander Aroch
IKSU
Seier på submission - 04:55
Hussain Zakrijev Kimura Norway
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-54
Ferdig
Jonas Stajic Nordarp
SKIFT
Martin Englund Föreningen Team Gringo Seier med poeng - 05:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-71
Ferdig
David Davallou
Combat Academy IF Täby
Martin Kalinsky Hilti BJJ Eskilstuna Seier på Walkover
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-60
Ferdig
Alexander Vinokourov
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 02:56
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-68
Ferdig
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 00:57
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-72
Ferdig
Ossian Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Seier med poeng - 05:00
Vilgot Nord Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-63
Ferdig
Isidor Mankert
Panda Dojo IF
Seier på submission - 00:36
Sanfrid Lindgren Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-65
Ferdig
Emil Ljungström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Erik Guve SKIFT Seier på submission - 00:31
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-59
Ferdig
Ville Päiväniemi
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Seier på submission - 05:00
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-69
Ferdig
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Seier på submission - 01:57
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-60
Ferdig
Oskari Auvinen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Ivan Sundell Art of Roll IF Seier med poeng - 07:00
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-55
Ferdig
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Khaled Harek Team Leites Stockholm IF Seier med poeng - 05:00
Boys / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-65
Ferdig
Alfred Liljestrand
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 02:39
Maximilian Rahmqvist Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-49
Ferdig
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 05:00
Alexander Wildner Apex Kalmar Idrottsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-73
Ferdig
Martin Kalinsky
Hilti BJJ Eskilstuna
Araz Jafarov Allstars Kampsportförening Seier med poeng - 05:00
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Ferdig
Sigge Helgesson
MMA Center IF
C-Jay Hansson Liljeholmen BJJ & MMA Seier på Walkover
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-70
Ferdig
Theo Nordling
IFK Mariefred
Seier med poeng - 04:00
Tyzon Arvind Bålsta Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-65
Ferdig
Filip Pregler
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 05:00
Ali Reza Sarwari Nacka Dojo IF
Boys / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-66
Ferdig
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alfred Karlsson Primate Lounge Seier med poeng - 04:00
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-66
Ferdig
Johan Halim
Team Leites Stockholm IF
Ahmed Sultan Nacka Dojo IF Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:32
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-57
Ferdig
Petri Ahola
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Seier på submission - 02:19
Fredrik Ekström Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile girls / White / -60,5 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-76
Ferdig
Madeleine Örenmark
Nacka Dojo IF
Lovisa Schmidt Nacka Dojo IF Seier med poeng - 05:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-50
Ferdig
Imnay Ahmedin Telsem
Allstars Kampsportförening
Theodor Nyberg Team Leites Stockholm IF Seier ved dommeravgjørelse - 05:00