Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 12-13 years / Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-71
Ferdig
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 04:00
Noah Lillehammer Hirvonen Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-73
Ferdig
Mykola Kulinich
Seier med poeng - 05:00
Oskar Pelnens Allstars Kampsportförening
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-88
Ferdig
Annika Kluge
3D Treening
Amanda Heed Allstars Kampsportförening Seier på submission - 04:15
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-68
Ferdig
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
Veronika Holmsten Hudik BJJ IF Seier med poeng - 07:00
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-72
Ferdig
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
ILYA SETCHIKOV Strela Team (official) Seier med poeng - 05:00
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-81
Ferdig
Vilde Brekke
Frontline Academy Drammen
Seier med poeng - 06:00
Linn Löfgren Vretare Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-62
Ferdig
Tanel Veskus
Sports Academy No.1
Seier med poeng
Damian Herbert Nacka Dojo IF
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-89
Ferdig
Manon Carriere
IKSU
Seier på submission - 01:31
Tara Aldén-Joyce Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-89
Ferdig
Samuel Muuronen
Crest Professional Fighting Center
Timmy Le Persson Apex Kalmar Idrottsförening Seier med poeng - 06:00
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-74
Ferdig
Denniz Sali
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pär Öhman IKSU Seier med poeng - 05:00
Juvenile boys / Blue / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-75
Ferdig
Leonardo Rojas Lundgren
Team Leites Stockholm IF
Alve Lundberg Art Of Roll IF Seier med poeng - 05:00
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-90
Ferdig
Klara Nordqvist
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 05:00
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-69
Ferdig
Karl Pegers
Frontline Academy Örebro
Seier med poeng - 07:00
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-66
Ferdig
Magnus Berger Jerven
Frontline Academy Oslo-HQ
Seier med poeng - 06:00
Soleman Bojang Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-75
Ferdig
Ahmed Sultan
Nacka Dojo IF
Seier på submission - 02:59
Hugo Marius Malby Team Leites Stockholm IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-75
Ferdig
Håvard Larsen Rapp
TKS Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:41
Anton Pellijeff REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-91
Ferdig
Camila Puga Vásquez
IKSU
Seier på submission - 03:13
Helene Loewinski Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-88
Ferdig
Suliman Alroini
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Seier på Walkover
Boys / 14-15 years / Grey / -64 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-77
Ferdig
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier på submission - 02:12
Theodor Brynie Kimura Norway
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-91
Ferdig
Saimon Louis
Prana Jiu Jitsu klubb
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Seier på submission - 05:01
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-61
Ferdig
James Keay
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på Walkover
Mikko Mutanen Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-76
Ferdig
Mykola Kulinich
Pär Öhman IKSU Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:11
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-69
Ferdig
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Seier på submission - 06:08
Linn Hansson Föreningen Team Gringo
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-63
Ferdig
Daniel Sabo
Föreningen Frontier MMA Akademi
Anders Rollfelt IF Stockholm BJJ-Center Seier på submission - 01:01
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-92
Ferdig
Amanda Heed
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
Mar Gjelstad Roger Gracie Academy Oslo
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-78
Ferdig
Mark Fuller
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 05:00
Marcus Nordahl Allstars Kampsportförening
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-73
Ferdig
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
David Norman Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-64
Ferdig
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
GUILHERME ANDRADE FP TEAM Seier med poeng - 08:00
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-77
Ferdig
Anton Pellijeff
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Seier på submission - 04:54
Mykola Kulinich
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-90
Ferdig
Amir Hamza
Roger Gracie Academy Oslo
Hampus Viström Nacka Dojo IF Seier på Walkover
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-92
Ferdig
Timmy Le Persson
Apex Kalmar Idrottsförening
Hampus Viström Nacka Dojo IF Seier med poeng - 06:00
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-93
Ferdig
Manon Carriere
IKSU
Klara Nordqvist Prana Jiu Jitsu klubb Seier med poeng - 05:00