Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-71
Ferdig
Isac Olsson
Seier på submission - 00:45
Melvin Lundberg Panda Dojo IF
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Ferdig
Sigge Helgesson
MMA Center IF
Sanfrid Lindgren Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier på Walkover
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-61
Ferdig
Otto Wiktorin
Prana Jiu Jitsu klubb
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge Seier med poeng
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-57
Ferdig
Viktor Hervieu
Team Leites Stockholm IF
Seier på submission - 05:30
Hussain Zakrijev Kimura Norway
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-58
Ferdig
Ilia Antonenko
Strela Team (official)
Seier med poeng - 06:00
Tero Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-64
Ferdig
C-Jay Hansson
Liljeholmen BJJ & MMA
Isidor Mankert Panda Dojo IF Seier på submission - 00:17
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-72
Ferdig
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 01:05
Viggo Richter Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-66
Ferdig
Håvard Larsen Rapp
TKS Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:28
Asror Nematov Allstars Kampsportförening
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-67
Ferdig
Isaac Paaso
Seier på submission - 02:34
Boba Ceesay Nacka Dojo IF
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-73
Ferdig
Isac Olsson
Seier på submission - 00:25
Theo Nordling IFK Mariefred
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-77
Ferdig
Sadaf Khan
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Martin Kalinsky Hilti BJJ Eskilstuna Seier på Walkover
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-62
Ferdig
Walter Frejing
Nacka Dojo IF
Loke Tillenius 021 Grappling Seier på submission - 03:41
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-51
Ferdig
Pooya Pishkoohani
IF Stockholm BJJ-Center
Seier på submission - 01:26
Trym Elvsvebakken Kimura Norway
Girls / 12-14 years / White-Grey / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-74
Ferdig
Lotta Ställberg
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 04:00
Karin Andersson
Juvenile girls / White / -60,5 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-78
Ferdig
Maia Bergabo
Nacka Dojo IF
Amanda Leites Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 03:41
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-68
Ferdig
Hugo Marius Malby
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 04:00
Thomas Abdulahad Primate Lounge
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-58
Ferdig
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 06:00
Alexander Aroch IKSU
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-62
Ferdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb Seier med poeng - 05:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-52
Ferdig
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:58
Theodor Nyberg Team Leites Stockholm IF
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-59
Ferdig
Petri Ahola
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Martin Moen Frontline Academy Oslo-HQ Seier på submission - 02:52
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-53
Ferdig
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Seier på submission - 02:50
Alexander Baffoun Art of Roll IF
Girls / 12-14 years / White-Grey / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-75
Ferdig
Leia Bäckefelt
Primate Lounge
Nathalie Åkerman Nacka Dojo IF Seier med poeng - 04:00
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-63
Ferdig
Elias Strömberg
Telge BJJ & MMA
Alexander Vinokourov Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 00:38
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-79
Ferdig
David Davallou
Combat Academy IF Täby
Seier på submission - 01:04
Vilgot Nord Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-69
Ferdig
Erik Guve
SKIFT
Ahmed Sultan Nacka Dojo IF Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:05
Juvenile girls / White / -60,5 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-80
Ferdig
Madeleine Örenmark
Nacka Dojo IF
Seier på submission - 02:08
Maia Bergabo Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-62
Ferdig
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Magnus Berger Jerven Frontline Academy Oslo-HQ Seier med poeng - 06:00
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-67
Ferdig
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Anton Pellijeff REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Seier med poeng - 05:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-54
Ferdig
Trym Elvsvebakken
Kimura Norway
Seier på submission - 04:55
Theodor Nyberg Team Leites Stockholm IF
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-61
Ferdig
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Elmo Mäensivu Barreto Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:59
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-64
Ferdig
Vilgot Bjarnesjö
Primate Lounge
Seier med poeng - 04:00
Loke Tillenius 021 Grappling
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-70
Ferdig
Isaac Paaso
Hugo Marius Malby Team Leites Stockholm IF Seier med poeng - 04:00