Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Afgelopen
Erik Hallberg
Eskilstuna Budoklubb
Gewonnen via Walkover
Unknown User BJJ ARENA
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-59
Afgelopen
Vincent Sawalha
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 01:23
Theodore Grenmark
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-59
Afgelopen
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Karl Pegers Frontline Academy Örebro Gewonnen via Overgave - 00:46
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-60
Afgelopen
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 04:17
Oddvar Bjertsjö Team Leites Stockholm IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-47
Afgelopen
Hugo Kjellander
Hudik BJJ IF
Pooya Pishkoohani IF Stockholm BJJ-Center Gewonnen via Overgave - 00:13
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-56
Afgelopen
Ilia Antonenko
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten
Dildar Aslan Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-70
Afgelopen
Ossian Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Gewonnen via Walkover
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-48
Afgelopen
Nicklas Wallgren
Allstars Kampsportförening
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Gewonnen via Punten - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-56
Afgelopen
Alexander Aroch
IKSU
Gewonnen via Overgave - 04:55
Hussain Zakrijev Kimura Norway
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-54
Afgelopen
Jonas Stajic Nordarp
SKIFT
Martin Englund Föreningen Team Gringo Gewonnen via Punten - 05:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-71
Afgelopen
David Davallou
Combat Academy IF Täby
Martin Kalinsky Hilti BJJ Eskilstuna Gewonnen via Walkover
Boys / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-60
Afgelopen
Alexander Vinokourov
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 02:56
Vilgot Bjarnesjö Primate Lounge
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-68
Afgelopen
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 00:57
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-72
Afgelopen
Ossian Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Gewonnen via Punten - 05:00
Vilgot Nord Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-63
Afgelopen
Isidor Mankert
Panda Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:36
Sanfrid Lindgren Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-65
Afgelopen
Emil Ljungström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Erik Guve SKIFT Gewonnen via Overgave - 00:31
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-59
Afgelopen
Ville Päiväniemi
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Gewonnen via Overgave - 05:00
Erik Hallberg Eskilstuna Budoklubb
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-69
Afgelopen
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Gewonnen via Overgave - 01:57
Open Division / Men / Adult / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-60
Afgelopen
Oskari Auvinen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Ivan Sundell Art of Roll IF Gewonnen via Punten - 07:00
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-55
Afgelopen
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Khaled Harek Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Punten - 05:00
Boys / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-65
Afgelopen
Alfred Liljestrand
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gewonnen via Overgave - 02:39
Maximilian Rahmqvist Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-49
Afgelopen
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Alexander Wildner Apex Kalmar Idrottsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-73
Afgelopen
Martin Kalinsky
Hilti BJJ Eskilstuna
Araz Jafarov Allstars Kampsportförening Gewonnen via Punten - 05:00
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Afgelopen
Sigge Helgesson
MMA Center IF
C-Jay Hansson Liljeholmen BJJ & MMA Gewonnen via Walkover
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-70
Afgelopen
Theo Nordling
IFK Mariefred
Gewonnen via Punten - 04:00
Tyzon Arvind Bålsta Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-65
Afgelopen
Filip Pregler
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Ali Reza Sarwari Nacka Dojo IF
Boys / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-66
Afgelopen
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alfred Karlsson Primate Lounge Gewonnen via Punten - 04:00
Boys / 14-15 years / White / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-66
Afgelopen
Johan Halim
Team Leites Stockholm IF
Ahmed Sultan Nacka Dojo IF Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:32
Open Division / Men / Master 30+ / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-57
Afgelopen
Petri Ahola
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Gewonnen via Overgave - 02:19
Fredrik Ekström Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile girls / White / -60,5 kg (Middle)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-76
Afgelopen
Madeleine Örenmark
Nacka Dojo IF
Lovisa Schmidt Nacka Dojo IF Gewonnen via Punten - 05:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-50
Afgelopen
Imnay Ahmedin Telsem
Allstars Kampsportförening
Theodor Nyberg Team Leites Stockholm IF Gewonnen op Beslissing - 05:00