Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-65
Afgelopen
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Gewonnen via Overgave - 00:31
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-61
Afgelopen
Ines Miranda Johansson
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Overgave - 02:32
Julia Windh Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-48
Afgelopen
David Hansen
Novus Academy
Gewonnen via Overgave - 05:17
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-62
Afgelopen
Franco Burgos Bernales
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Alizhon Kholmatov Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 04:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Afgelopen
Matheus Fellipe Macêdo Da Silva
Nicklas Wallgren Allstars Kampsportförening Gewonnen via Walkover
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-48
Afgelopen
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Jonas Stajic Nordarp SKIFT Gewonnen via Overgave - 01:05
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-51
Afgelopen
Younes Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Hamed Karim Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Punten - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-49
Afgelopen
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Gewonnen via Punten - 05:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-54
Afgelopen
Ninja Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 01:07
Leona Brunes Nacka Dojo IF
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-55
Afgelopen
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 04:00
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-57
Afgelopen
Unknown User
Viva Zapata Martial Arts IF
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gewonnen via Overgave - 02:48
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-49
Afgelopen
Hussain Zakrijev
Kimura Norway
Gewonnen via Punten - 06:00
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-48
Afgelopen
Alexander Uchaev
Gymnasium
Gewonnen via Overgave - 01:37
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-62
Afgelopen
Nora Hagerum
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
Stella Ponthan SKIFT
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-63
Afgelopen
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Overgave - 03:59
Theo Rubinstein REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-56
Afgelopen
Martin Moreno
NOVA MMA IF
Gewonnen via Overgave - 03:22
Oddvar Bjertsjö Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-50
Afgelopen
Axel Klinteskog
Primate Lounge
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gewonnen via Overgave - 01:35
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-50
Afgelopen
Martin Englund
Föreningen Team Gringo
Gewonnen via Punten - 05:00
Deniz Bulus Nacka Dojo IF
Boys / 12-13 years / White-Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-51
Afgelopen
Emil Forsberg
Bålsta Dojo IF
Axel Andersson Gewonnen via Punten - 04:00
Juvenile girls / White / -56,5 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-64
Afgelopen
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Gewonnen via Overgave - 01:27
Emelie Janus Panda Dojo IF
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-59
Afgelopen
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gewonnen via Overgave - 03:08
Seif Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-52
Afgelopen
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 00:29
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-52
Afgelopen
Kane Palm
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kalle Ergon Malm Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-56
Afgelopen
Bianca Arnoldsson
Team Leites Stockholm IF
Leona Brunes Nacka Dojo IF Gewonnen via Punten - 03:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-50
Afgelopen
Ruslan Karppinen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Gewonnen via Overgave - 03:34
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-56
Afgelopen
Emilia Korkiakangas
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 04:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-51
Afgelopen
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Jimmy Engström 021 Grappling
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-42
Afgelopen
Michael Khayatan
Team Leites Stockholm IF
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Gewonnen via Punten - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-51
Afgelopen
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 06:00
Kristoffer Langerud Novus Academy
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-66
Afgelopen
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Punten - 04:00
Harishan Antony Hilti BJJ Förening Enköping
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-52
Afgelopen
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gewonnen via Overgave - 01:55
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-44
Afgelopen
Erik Hurtig
Team Leites Stockholm IF
Alexander Wildner Apex Kalmar Idrottsförening Gewonnen via Punten - 05:00