Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-65
Acabado
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Won by Submission - 00:31
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-61
Acabado
Ines Miranda Johansson
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:32
Julia Windh Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-48
Acabado
David Hansen
Novus Academy
Won by Submission - 05:17
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-62
Acabado
Franco Burgos Bernales
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Alizhon Kholmatov Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Acabado
Matheus Fellipe Macêdo Da Silva
Nicklas Wallgren Allstars Kampsportförening Won by Walkover
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-48
Acabado
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Jonas Stajic Nordarp SKIFT Won by Submission - 01:05
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-51
Acabado
Younes Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Hamed Karim Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-49
Acabado
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Won by points - 05:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-54
Acabado
Ninja Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:07
Leona Brunes Nacka Dojo IF
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-55
Acabado
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-57
Acabado
Unknown User
Viva Zapata Martial Arts IF
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Submission - 02:48
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-49
Acabado
Hussain Zakrijev
Kimura Norway
Won by points - 06:00
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-48
Acabado
Alexander Uchaev
Gymnasium
Won by Submission - 01:37
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-62
Acabado
Nora Hagerum
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Stella Ponthan SKIFT
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-63
Acabado
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 03:59
Theo Rubinstein REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-56
Acabado
Martin Moreno
NOVA MMA IF
Won by Submission - 03:22
Oddvar Bjertsjö Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-50
Acabado
Axel Klinteskog
Primate Lounge
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:35
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-50
Acabado
Martin Englund
Föreningen Team Gringo
Won by points - 05:00
Deniz Bulus Nacka Dojo IF
Boys / 12-13 years / White-Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-51
Acabado
Emil Forsberg
Bålsta Dojo IF
Axel Andersson Won by points - 04:00
Juvenile girls / White / -56,5 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-64
Acabado
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 01:27
Emelie Janus Panda Dojo IF
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-59
Acabado
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Submission - 03:08
Seif Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-52
Acabado
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 00:29
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-52
Acabado
Kane Palm
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kalle Ergon Malm Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-56
Acabado
Bianca Arnoldsson
Team Leites Stockholm IF
Leona Brunes Nacka Dojo IF Won by points - 03:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-50
Acabado
Ruslan Karppinen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Won by Submission - 03:34
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-56
Acabado
Emilia Korkiakangas
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-51
Acabado
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Jimmy Engström 021 Grappling
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-42
Acabado
Michael Khayatan
Team Leites Stockholm IF
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Won by points - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-51
Acabado
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 06:00
Kristoffer Langerud Novus Academy
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-66
Acabado
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 04:00
Harishan Antony Hilti BJJ Förening Enköping
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-52
Acabado
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 01:55
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-44
Acabado
Erik Hurtig
Team Leites Stockholm IF
Alexander Wildner Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 05:00