Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-65
Gotowy
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-61
Gotowy
Ines Miranda Johansson
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Julia Windh Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-48
Gotowy
David Hansen
Novus Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:17
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-62
Gotowy
Franco Burgos Bernales
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Alizhon Kholmatov Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Gotowy
Matheus Fellipe Macêdo Da Silva
Nicklas Wallgren Allstars Kampsportförening Wygrana walkowerem
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-48
Gotowy
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Jonas Stajic Nordarp SKIFT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-51
Gotowy
Younes Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Hamed Karim Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-49
Gotowy
Carl Rundström
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Wygrana na punkty - 05:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-54
Gotowy
Ninja Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Leona Brunes Nacka Dojo IF
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-55
Gotowy
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-57
Gotowy
Unknown User
Viva Zapata Martial Arts IF
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-49
Gotowy
Hussain Zakrijev
Kimura Norway
Wygrana na punkty - 06:00
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-48
Gotowy
Alexander Uchaev
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / 10-11 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-62
Gotowy
Nora Hagerum
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Stella Ponthan SKIFT
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-63
Gotowy
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Theo Rubinstein REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-56
Gotowy
Martin Moreno
NOVA MMA IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Oddvar Bjertsjö Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-50
Gotowy
Axel Klinteskog
Primate Lounge
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-50
Gotowy
Martin Englund
Föreningen Team Gringo
Wygrana na punkty - 05:00
Deniz Bulus Nacka Dojo IF
Boys / 12-13 years / White-Grey / -56 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-51
Gotowy
Emil Forsberg
Bålsta Dojo IF
Axel Andersson Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile girls / White / -56,5 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-64
Gotowy
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Emelie Janus Panda Dojo IF
Boys / 10-11 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D-59
Gotowy
Maximus Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Seif Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-52
Gotowy
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H-52
Gotowy
Kane Palm
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kalle Ergon Malm Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-56
Gotowy
Bianca Arnoldsson
Team Leites Stockholm IF
Leona Brunes Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 03:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-50
Gotowy
Ruslan Karppinen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C-56
Gotowy
Emilia Korkiakangas
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G-51
Gotowy
Khaled Harek
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Jimmy Engström 021 Grappling
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-42
Gotowy
Michael Khayatan
Team Leites Stockholm IF
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Wygrana na punkty - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F-51
Gotowy
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 06:00
Kristoffer Langerud Novus Academy
Boys / 14-15 years / White / -68 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A-66
Gotowy
Leo Al Saleem
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 04:00
Harishan Antony Hilti BJJ Förening Enköping
Boys / 8-9 years / White-Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B-52
Gotowy
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E-44
Gotowy
Erik Hurtig
Team Leites Stockholm IF
Alexander Wildner Apex Kalmar Idrottsförening Wygrana na punkty - 05:00