Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -48 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-37
완료됨
Felicia Gunnarsson
Kaisho Kampsportklubb
Won by points - 04:00
Tindra Ernemo West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-39
완료됨
Samuel Pålsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Emil Vuckic Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 00:45
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-40
완료됨
Benjamin Tapper
Kaisho Kampsportklubb
Won by points - 04:00
Kristjan Thorarinsson Fightzone Malmö
Girls / -34 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-36
완료됨
Siera Morina
Fightzone Malmö
Won by points - 04:00
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-32
완료됨
Arvid Volmer
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Oliver Johnsson Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 00:46
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-32
완료됨
Johannes Lindvall
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 02:56
Jacob Isaksson Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-33
완료됨
Oliver Banda
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö Won by Submission - 00:54
Boys / -31 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
2-37
완료됨
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 00:10
Zeir Keric Conde IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-33
완료됨
Ilir Tafilaj
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Ernest Gara Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by points - 05:00
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-33
완료됨
Julian Porpora
Renegade
Salim Sabbah Bjj3000 Won by points - 04:00
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-41
완료됨
Axel Wallentin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy Won by Submission - 00:18
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-34
완료됨
Oliver Johnsson
Kaisho Kampsportklubb
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Won by points - 04:00
Boys / -28 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
1-43
완료됨
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:15
Edis Ajkic Fightzone Malmö
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Lördag)
1-44
완료됨
Bjarke Thømming
YIK.DK / Brotherhood
Won by Submission - 02:48
Vincent Rossi Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-34
완료됨
Patrik Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Anton Lundh Gripen Brazilian Jiujitsu Won by Submission - 02:52
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Lördag)
완료됨
Lina Andersson
Lund Grappling Academy
Julia Diogo Svedala Kampsportsförening Won by Walkover
Girls / -48 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-38
완료됨
Wilma Gröndahl
MMA Center IF
Won by Submission - 01:57
Tindra Hägg Kaisho Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Lördag)
1-46
완료됨
Valter Hedlund
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:20
Vidar Kron Sjöström Malmö Mixed Martial Arts IF
Girls / -48 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-39
완료됨
Similanna Luangin
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 01:24
Felicia Gunnarsson Kaisho Kampsportklubb
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-35
완료됨
Ernest Gara
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Jacob Isaksson Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 04:01
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-35
완료됨
Jesaja Lundgren
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:24
Östen Karlsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-36
완료됨
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Won by Disqualification (disqualification) - 01:26
Felipe De Toro
Girls / -48 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-40
완료됨
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 04:00
Tindra Hägg Kaisho Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Lördag)
1-45
완료됨
Bjarke Thømming
YIK.DK / Brotherhood
Tiger Janukiewicz Kaisho Kampsportklubb Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-36
완료됨
Sebastian Olofsson
Fightzone Malmö
Unknown User Art Of Roll IF Won by points - 05:00
Boys / -31 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
2-38
완료됨
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 01:52
Georgios Michailidis Föreningen Karlshamn Fightcenter
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Lördag)
1-47
완료됨
Vincent Rossi
Fenix Budo & Kampsportsförening
Vidar Kron Sjöström Malmö Mixed Martial Arts IF Won by Submission - 00:39
Girls / -28 kg / 8-9 years / Grey
(Lördag)
3-41
완료됨
Lucia Jönsson
Conde IF
Sofia Brockdorff Helsingør Kampsportscenter Won by Submission - 01:56
Boys / -34 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
2-40
완료됨
Gabriel Peterhagen
Mölnlycke Academy
Won by Submission - 01:16
Melvin Basic Art Of Roll IF
Boys / -37 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
1-49
완료됨
Linus Gröndahl
MMA Center IF
Won by points - 04:00
Hugo Sandin Fightzone Malmö
Boys / -34 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
2-41
완료됨
Naeem Adan
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Erik Bjelk Fightzone Malmö Won by Decision - 04:00
Girls / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-42
완료됨
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Tindra Cruz Conde IF Won by points - 04:00