Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
3-15
완료됨
Pontus Rohdén
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 03:50
Robert Kronberg Conde IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-13
완료됨
Gunnar Bondsäter
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Martin Rantoft Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
2-11
완료됨
Polaren Per Mattsson
Kingpin Grappling Academy IF
Daniel Rezaee GBG MAC IF Won by Submission - 01:54
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
1-14
완료됨
Emmelie Nygren
Kingpin Grappling Academy IF
Linnéa Powell JJK Samurai Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
2-18
완료됨
Lucas Brynbo
Kaisho Kampsportklubb
Magnus Zepeda Hilti BJJ Eskilstuna Won by Submission - 04:46
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-14
완료됨
Jakob Skåring
Lund Grappling Academy
Lars Geft Ultimate Gym Idrottsförening. Won by Submission - 02:38
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
1-16
완료됨
Louise Wickmark
Fenix Budo & Kampsportsförening
Louise Fabricius Bjj3000 Won by Submission - 01:07
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
3-18
완료됨
Hampus Jörgensen
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:32
Pontus Rohdén Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
1-12
완료됨
Devin Radianu
Halmstad kampsportsförening
Pawel Armata Ystad sportklubb Bjj Won by Submission - 03:19
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-15
완료됨
August Lindberg
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Unknown User Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
3-17
완료됨
Antonio Patljak
Conde IF
Won by Submission - 04:12
Kim Larsson Reuss Kingpin Grappling Academy IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
완료됨
Max Ljungberg
Halmstad kampsportsförening
Won by Walkover
Ricard Hansson Malmö Muay Thai IF
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
2-19
완료됨
Magnus Zepeda
Hilti BJJ Eskilstuna
Mohamed Houssin Malmö Muay Thai IF Won by points - 05:00
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Lördag)
1-17
완료됨
Wilma Håkansson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Won by points - 05:00
Emmy Rosell JJK Samurai
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
1-19
완료됨
Mohammed Faisal Al-Khushali
Art Of Roll IF
David Boardman Lund Grappling Academy Won by Submission - 02:52
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
완료됨
Jonathan Bengtsson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Unknown User Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
2-13
완료됨
Max Ljungberg
Halmstad kampsportsförening
Carlo Sicanica Fightzone Malmö Won by Submission - 04:30
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-16
완료됨
Hakan Agören
Helsingør Kampsportscenter
Jakob Skåring Lund Grappling Academy Won by Submission - 04:07
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
1-20
완료됨
Thore Karlsson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Won by Submission - 01:57
Mustafa Moradi JJK Samurai
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Lördag)
1-18
완료됨
Wilma Håkansson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Nathalie Pahlenstam GBG MAC IF Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-23
완료됨
Filip Lundström
Art Of Roll IF
Won by points - 05:00
Ilir Tafilaj Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
2-20
완료됨
Mattias Lindblad
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 02:56
Asbjörn Gram Svedala Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
완료됨
Robert Gustafsson
Flow Martial Arts
Adam Andersson JJK Samurai Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
2-14
완료됨
Sebastian Lindell
Fightzone Malmö
Won by Submission - 04:22
Dennis Smajic JJK Samurai
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
1-21
완료됨
Mirko Niedbalski
Gripen Brazilian Jiujitsu
Won by points - 05:00
Johan Ahlgren Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
완료됨
David Lundqvist
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Martin Rantoft Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-24
완료됨
Olle Rosander
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 02:59
Ernest Gara Föreningen Karlshamn Fightcenter
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
2-15
완료됨
Carlo Sicanica
Fightzone Malmö
Polaren Per Mattsson Kingpin Grappling Academy IF Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
1-22
완료됨
David Boardman
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Thore Karlsson Gripen Brazilian Jiujitsu
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Lördag)
1-28
완료됨
Derya Akbas
Bjj3000
Jill Christensson JJK Samurai Won by points
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-17
완료됨
Jonathan Sönnerup
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Gunnar Bondsäter Lund Grappling Academy
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Lördag)
완료됨
Derya Akbas
Bjj3000
Jill Christensson JJK Samurai Won by Walkover - 00:10