Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
B-30
Finito
Benny Granberg
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Alexander Pabon Team Leites Stockholm IF
Men / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
F-22
Finito
Jarkko Suojoki
WFC Warriors
Won by points - 07:00
Christoffer Bergström Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
C-27
Finito
Kai-Philip Chiang
Nacka Dojo IF
Adam Webb Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 03:23
Men / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-32
Finito
Damian Herbert
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:06
Robert Rosén Liljeholmen BJJ & MMA
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
H-24
Finito
Emre Köyluoglu
Järfälla Kampsportklubb
Adam Friberg Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 01:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
A-32
Finito
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Filip Bäckström Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
C-30
Finito
Marcus Thepper
Hilti Västerås Bjj Klubb
Jimmy Andersson Dynamix Köping Idrottsförening Won by points - 05:00
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday 14th October)
G-23
Finito
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Won by points - 05:00
Unknown User Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
Finito
Marcus Hedlund
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Mattias Ernemo West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
B-32
Finito
Bosko Kojicic
Team Leites Stockholm IF
Tony Blessander Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-30
Finito
Ilya Fredriksson
Won by Submission - 00:09
Pierre Sverndal Bålsta Dojo IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
D-34
Finito
Kamo Poghosyan
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Ingo De Temple REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
H-27
Finito
Håvard Berteig
Varg Academy
Won by points - 06:00
Stefan Forsgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
A-33
Finito
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 05:00
Sebastian Ramsay Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
F-19
Finito
Joakim Niklasson
Combat Academy IF Täby
Won by points - 07:00
Robbin Kjellin Gävle Ju-Jutsu
Men / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
E-23
Finito
Sasa Ristic
Viva Zapata Martial Arts IF
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:24
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
C-28
Finito
Eskild Røst
Kimura Norway
Won by Submission - 03:01
Kai-Philip Chiang Nacka Dojo IF
Men / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
B-33
Finito
Carl Rössner
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 01:41
Brett Richards Nacka Dojo IF
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday 14th October)
G-24
Finito
Adam Kaya
Telge BJJ & MMA
Isak Nilsson Hilti BJJ Eskilstuna Won by points - 05:00
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
E-26
Finito
Martin Weigelt
Homan Hamzeh Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 00:47
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
C-31
Finito
Markus Fowler
Viva Zapata Martial Arts IF
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Won by points - 05:00
Men / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday 14th October)
B-31
Finito
Joakim Sundström
Dala BJJ
Benny Granberg Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
A-34
Finito
Philip Ha
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Roman Yusupov Samurang Fightcenter IF
Women / Brown / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
E-29
Finito
Maria Leites
Team Leites Stockholm IF
Martina Gramenius Allstars Kampsportförening Won by points - 08:00
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
H-28
Finito
Soleman Bojang
Team Leites Stockholm IF
Tomas Wallin Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by points - 06:00
Men / Black / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
F-25
Finito
Lars Karlsson
Linköpings Budoklubb
Mikael Marffy Viva Zapata Martial Arts IF Won by Submission - 02:41
Men / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
D-31
Finito
Ragnar Lönnerbro
Tommie Elvér Combat Academy IF Täby Won by Submission - 01:36
Men / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
B-34
Finito
Carl Rössner
Viva Zapata Martial Arts IF
Hannes Rhodin Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday 14th October)
G-25
Finito
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Byron Marcelo Palma Panda Dojo IF Won by Submission - 03:18
Men / Blue / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday 14th October)
C-34
Finito
Darko Majkic
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:29
Jacob Andersson Nacka Dojo IF
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
F-20
Finito
Alexander Nsundi
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:38
Adrian Svarstad Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
A-35
Finito
Filip Bäckström
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by Submission - 04:30
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb