Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile girls / Blue / -60,5 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
G-30
Finito
Astrid Vikgren
Conde IF
Won by points - 05:00
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
H-33
Finito
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Nicholas S. Jacobsson CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 06:00
Absolute Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
A-38
Finito
Jonas Bergström
Linköpings Budoklubb
Hassan Muhieddine CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 14th October)
D-41
Finito
Rasmus Liegnell
Lets roll bjj
Won by Submission - 04:36
Jim Hjalmarsson JJK Samurai
Absolute Men / Adult / Black / Absolute
(Sunday 14th October)
E-31
Finito
Matheus Gadelha
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 10:00
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
C-36
Finito
Karl Lindström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by points - 06:00
Filip Alempijevik ROOTS BJJ
Absolute Women / Adult / White
(Sunday 14th October)
F-28
Finito
Stephanie Steffi
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:02
Tara Aldén-Joyce Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Juvenile boys / White & Blue / -89,3 kg (Super Heavy)
(Sunday 14th October)
Finito
Alexandros Kosmidis
Won by Walkover
Sebastian Aravena Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Men / Adult / White / +76
(Sunday 14th October)
B-39
Finito
Gustav Ydrefors
Linköpings Budoklubb
Won by points - 05:00
Diego Valladares Team Leites Stockholm IF
Absolute Women / Adult / White
(Sunday 14th October)
F-29
Finito
Mikaela Af Schmidt
Nacka Dojo IF
Manon Carriere Umeå Kampcenter IF Won by points - 05:00
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
H-34
Finito
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Unknown User Frontline Academy Voss Won by Submission - 03:02
Men / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
D-37
Finito
Kamo Poghosyan
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:32
Christoffer Börjesson Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Women / Master 1-3 / White
(Sunday 14th October)
G-34
Finito
Victoria Pethrus
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Gwendelien Marie Blanken IF Stockholm BJJ-Center
Absolute Men / Master 1-3 / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
C-39
Finito
Joakim Sundström
Dala BJJ
Marcin Duminski Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Absolute Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
A-40
Finito
Axel Blid
Umeå Kampcenter IF
Anton Åkerman Dala BJJ Won by Submission - 02:08
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 14th October)
D-39
Finito
Antonio Licari
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 03:53
Erik Gahnertz
Absolute Women / Adult / White
(Sunday 14th October)
Finito
Laura Mallene
3D Treening
Won by Walkover
Martina Öhlund Hilti Västerås Bjj Klubb
Absolute Men / Adult / Blue / +76
(Sunday 14th October)
H-37
Finito
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Anton Ekström Frontline Academy Örebro Won by Disqualification (disqualification)
Absolute Men / Adult / Brown / Absolute
(Sunday 14th October)
E-34
Finito
Pär Westberg
Dala BJJ
Sasa Ristic Viva Zapata Martial Arts IF Won by points - 08:00
Absolute Men / Adult / White / +76
(Sunday 14th October)
B-40
Finito
Alf-Christian Møen
Frontline Academy Voss
Won by points - 05:00
Samuel Johansson Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Juvenile girls / Blue / -60,5 kg (Middle)
(Sunday 14th October)
G-31
Finito
Astrid Schölin
Won by Submission - 03:38
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Women / Adult / White
(Sunday 14th October)
F-30
Finito
Amanda Vikingsson
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Josefine Modig Apex Kalmar Idrottsförening
Absolute Men / Adult / Blue / +76
(Sunday 14th October)
H-38
Finito
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Håvard Berteig Varg Academy Won by Submission - 04:28
Men / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 14th October)
D-42
Finito
Rasmus Liegnell
Lets roll bjj
Won by Submission - 01:50
Johan Karlsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 14th October)
C-37
Finito
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 00:58
Filip Alempijevik ROOTS BJJ
Absolute Men / Adult / White / +76
(Sunday 14th October)
Finito
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Fredrik Larsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Walkover
Absolute Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
Finito
Adam Kaunisto
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Walkover
Shakhrom Ibragimov CHECKMAT INTERNATIONAL
Juvenile boys / White & Blue / -89,3 kg (Super Heavy)
(Sunday 14th October)
Finito
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Walkover
Sebastian Aravena Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Absolute Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
A-41
Finito
Christopher Engström
Telge BJJ & MMA
Lukas Szerszen Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:34
Absolute Men / Adult / White / +76
(Sunday 14th October)
B-41
Finito
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Eliyas Rezai Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 05:00
Absolute Women / Adult / White
(Sunday 14th October)
F-31
Finito
Stephanie Steffi
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:21
Manon Carriere Umeå Kampcenter IF
Absolute Men / Master 1-3 / White / -76 kg
(Sunday 14th October)
Finito
Carl Command
Team Leites Stockholm IF
Won by Walkover
Andreas Johansson Hilti Västerås Bjj Klubb