Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Men / Adult / Brown / Absolute
(Sunday 14th October)
E-39
Finito
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 04:39
Absolute Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday 14th October)
D-56
Finito
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Nils Brynedal Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by Submission - 04:39
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
F-41
Finito
Irena Gjorgjiev
Won by Submission - 00:56
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter
Absolute Women / Adult / Brown/Black
(Sunday 14th October)
H-47
Finito
Martina Gramenius
Allstars Kampsportförening
Won by points - 08:00
Maria Leites Team Leites Stockholm IF
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
F-42
Finito
Ida Stensson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by points - 06:00
Lina Hjertlöv Gävle Ju-Jutsu
Absolute Men / Master 1-3 / Blue / +76
(Sunday 14th October)
D-53
Finito
Kamo Poghosyan
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Darko Majkic Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / Master 1-3 / Purple / Absolute
(Sunday 14th October)
A-53
Finito
Jarkko Suojoki
WFC Warriors
Roy C Carniato Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:32
Absolute Men / Adult / Purple / Absolute
(Sunday 14th October)
B-52
Finito
Adrian Svarstad
Frontline Academy Oslo-HQ
Christoffer Bergström Hilti Västerås Bjj Klubb Won by points - 07:00
Absolute Men / Adult / Blue / +76
(Sunday 14th October)
G-42
Finito
Håvard Berteig
Varg Academy
Won by points - 06:00
Karl Lindström Hilti Västerås Bjj Klubb
Absolute Men / Master 1-3 / Purple / Absolute
(Sunday 14th October)
A-54
Finito
Jesper Freyschuss
Mjölby Fight Gym
Mathias Pajuvirta Hilti Västerås Bjj Klubb Won by points - 06:00
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
F-43
Finito
Linn Paulson
Irena Gjorgjiev Won by Submission - 01:01
Absolute Women / Adult / Brown/Black
(Sunday 14th October)
H-48
Finito
Jessica Tanzilli
Nacka Dojo IF
Maria Leites Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 07:16
Absolute Men / Adult / Blue / +76
(Sunday 14th October)
G-43
Finito
Nicholas S. Jacobsson
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 05:04
Adem Crnalic
Absolute Men / Adult / Purple / Absolute
(Sunday 14th October)
A-55
Finito
Christoffer Bergström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Ivan Sundell Art Of Roll IF Won by points - 07:00
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
C-49
Finito
Ida Stensson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Submission - 05:09
Irena Gjorgjiev
Absolute Men / Adult / Purple / Absolute
(Sunday 14th October)
B-53
Finito
Adrian Svarstad
Frontline Academy Oslo-HQ
Alexander Persson Nacka Dojo IF Won by Submission - 05:38
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
B-54
Finito
Chi Attoh
TEAM TORRES/ ACTJJ
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Decision - 06:00
Absolute Women / Adult / Blue
(Sunday 14th October)
C-50
Finito
Melissa Wallbom
Frontline Academy Örebro
Won by points - 06:00
Irena Gjorgjiev
Absolute Women / Adult / Brown/Black
(Sunday 14th October)
H-49
Finito
Victoria Hansson
Art Of Roll IF
Martina Gramenius Allstars Kampsportförening Won by points - 08:00
Absolute Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday 14th October)
D-57
Finito
Sargon Orahim
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 04:16
Clément Faure CHECKMAT INTERNATIONAL
Absolute Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday 14th October)
D-58
Finito
Nils Brynedal
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Sargon Orahim CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 01:59
Absolute Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday 14th October)
C-51
Finito
Nils Brynedal
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by points - 06:00
Linus Anshelm Primate Lounge
Absolute Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday 14th October)
B-55
Finito
Sargon Orahim
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 05:36
Alexander Ferm SKIFT