Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -34 kg / Grey/Yellow
(MATS)
25
已完成
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 03:31
Jasin Kock Arte Suave DK
Boys / -60 kg / White/Yellow
(MATS)
32
已完成
Ebbe Bråhammar
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by points - 04:00
Robert Dautovic Fit4Fight Gym IF
Girls / -28 kg / White/Grey
(MATS)
33
已完成
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 01:27
Iris Vikgren Conde IF
Boys / -56 kg / White/Grey
(MATS)
30
已完成
Michael Roudneshin
Malmö Muay Thai IF
Abdulkerim Kurbanov Conde IF Won by Submission - 02:06
Boys / -48 kg / White/Grey/Yellow
(MATS)
28
已完成
Julius Mørck
Arte Suave DK
Won by points - 04:00
Melwin Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -60 kg / White/Yellow
(MATS)
已完成
Noah Hedenberg Persson
Team Carvalho Halmstad
Won by Walkover
Malte Berggren Fit4Fight Gym IF
Girls /-37 kg / Grey
(MATS)
31
已完成
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Submission - 03:11
Boys / Girls -48 kg / Orange/Green
(MATS)
31
已完成
Hannah Mihalj
Arte Suave DK
Behnam Razaki Conde IF Won by Submission - 00:41
Girls / -28 kg / White/Grey
(MATS)
34
已完成
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points - 04:00
Iris Vikgren Conde IF
Boys / -48 kg / White/Grey/Yellow
(MATS)
29
已完成
Frederik Barner
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:54
Killian Ramsten FC Phoenix IF
Boys / -60 kg / White/Yellow
(MATS)
33
已完成
Armin Husic
Fenix Budo & Kampsportsförening
Ebbe Bråhammar Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 00:18
Men / Adult / -88,3 kg (Medium heavy) / Blue
(MATS)
34
已完成
Daniel Karlsson
FC Phoenix IF
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 03:16
Girls / -28 kg / White/Grey
(MATS)
35
已完成
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 00:27
Boys / -34 kg / Grey/Yellow
(MATS)
26
已完成
Marlon Dohlmann
Won by Submission - 01:28
Yunus Razaki Conde IF
Girls / -64 kg / Yellow/Orange
(MATS)
已完成
Linnea Ahlstrand
Conde IF
Won by Walkover
Matilda Hansson Svedala Kampsportsförening
Boys /Girls -31 kg /White/ Grey
(MATS)
36
已完成
Brian Flores
MMA Center IF
Won by Submission - 00:49
Rakel Furali Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -60 kg / White/Yellow
(MATS)
已完成
Malte Berggren
Fit4Fight Gym IF
Armin Husic Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Walkover
Boys /Girls -31 kg /White/ Grey
(MATS)
37
已完成
Felix Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Nicholas Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -60 kg / White/Yellow
(MATS)
34
已完成
Noah Hedenberg Persson
Team Carvalho Halmstad
Ebbe Bråhammar Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 01:57
Boys / Girls -52 kg / Grey
(MATS)
35
已完成
Albina Ademi
GBG MAC IF
William Mørck Arte Suave DK Won by Submission - 02:03
Boys / -56 kg / White/Grey
(MATS)
已完成
Lucas Jansson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Walkover
Abdulkerim Kurbanov Conde IF
Girls / -64 kg / Yellow/Orange
(MATS)
已完成
Izabell Andersson
GBG MAC IF
Won by Walkover
Matilda Hansson Svedala Kampsportsförening
Boys /Girls -31 kg /White/ Grey
(MATS)
38
已完成
Brian Flores
MMA Center IF
Sixten Ciba Won by Submission - 00:45
Men / Adult / -88,3 kg (Medium heavy) / Blue
(MATS)
35
已完成
Vedad Babic
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Erik Carlsson Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 04:55
Boys / -48 kg / White/Grey/Yellow
(MATS)
30
已完成
Nathanael Nordqvist Anjou
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 04:00
Killian Ramsten FC Phoenix IF
Boys /Girls -31 kg /White/ Grey
(MATS)
39
已完成
Felix Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Theodore Grenmark Won by Submission - 00:29
Men / Adult / -88,3 kg (Medium heavy) / Blue
(MATS)
36
已完成
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 05:00
Dennis Mrak
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(MATS)
36
已完成
Bilal Gadajev
Växjö Titans Kampsportsförening
Benjamin Hajija A.V.A.M Won by points - 05:00
Boys /Girls -31 kg /White/ Grey
(MATS)
40
已完成
Rakel Furali
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Felix Björnström Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -48 kg / White/Grey/Yellow
(MATS)
31
已完成
Julius Mørck
Arte Suave DK
Frederik Barner Arte Suave DK Won by Submission - 03:17
Girls / -64 kg / Yellow/Orange
(MATS)
35
已完成
Linnea Ahlstrand
Conde IF
Izabell Andersson GBG MAC IF Won by points - 04:00
Boys / Girls -52 kg / Grey
(MATS)
36
已完成
Albina Ademi
GBG MAC IF
William Mørck Arte Suave DK Won by Submission - 03:59