Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / +80 kg
(Day 1)
A63
Закінчено
Sebaztian Öst
Conde IF
Dexter Gunnhage Valhalla Jiu Jitsu IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -32 kg
(Day 1)
A29
Закінчено
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
13 - 15 år / Pojke / Vitt - grått / -62 kg
(Day 1)
B61
Закінчено
Alexander Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Max Andersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B1
Закінчено
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Lucia Jönsson Conde IF Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A1
Закінчено
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Unknown User Helsingør Kampsportscenter Won by Submission - 00:51
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A2
Закінчено
Hala Elhadj
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:08
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C1
Закінчено
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:17
Vincent Nyhlin Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B2
Закінчено
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by Submission - 00:35
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B7
Закінчено
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Rafael Delgado MMA Center IF Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A7
Закінчено
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C2
Закінчено
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C6
Закінчено
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Won by points - 03:00
Harry Kusagård MMA Center IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A3
Закінчено
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Hala Elhadj Conde IF Won by Submission - 01:12
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B3
Закінчено
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:19
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B4
Закінчено
Lucia Jönsson
Conde IF
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by points - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C3
Закінчено
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A4
Закінчено
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A8
Закінчено
Rumejsa Keric
Conde IF
Won by points - 03:00
Vega Granath Conde IF
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C4
Закінчено
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Won by Submission - 00:44
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B8
Закінчено
Amadeus Svensson
Won by Submission - 00:36
Ibrahim Alkarkhi Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B5
Закінчено
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by points - 03:00
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C7
Закінчено
Milo Elvekrok
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Submission - 02:36
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A5
Закінчено
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:08
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B6
Закінчено
Lucia Jönsson
Conde IF
Won by points - 03:00
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C5
Закінчено
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A6
Закінчено
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Won by Submission - 01:06
Hala Elhadj Conde IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A9
Закінчено
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Rumejsa Keric Conde IF Won by points - 03:00
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B9
Закінчено
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Amadeus Svensson Won by points - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
Закінчено
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Melker Skirhammar GBG MAC IF Won by Walkover
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C8
Закінчено
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Won by Submission - 01:02
Milo Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A10
Закінчено
Lillie Zetterholm
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
Vega Granath Conde IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C9
Закінчено
Harry Kusagård
MMA Center IF
Won by Submission - 01:03
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center