Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / +80 kg
(Day 1)
A63
Ferdig
Sebaztian Öst
Conde IF
Dexter Gunnhage Valhalla Jiu Jitsu IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -32 kg
(Day 1)
A29
Ferdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
13 - 15 år / Pojke / Vitt - grått / -62 kg
(Day 1)
B61
Ferdig
Alexander Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Max Andersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B1
Ferdig
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Lucia Jönsson Conde IF Seier med poeng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A1
Ferdig
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Unknown User Helsingør Kampsportscenter Seier på submission - 00:51
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A2
Ferdig
Hala Elhadj
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 02:08
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C1
Ferdig
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:17
Vincent Nyhlin Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B2
Ferdig
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Seier på submission - 00:35
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B7
Ferdig
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Rafael Delgado MMA Center IF Seier med poeng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A7
Ferdig
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier med poeng - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C2
Ferdig
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Seier med poeng
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C6
Ferdig
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Seier med poeng - 03:00
Harry Kusagård MMA Center IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A3
Ferdig
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Hala Elhadj Conde IF Seier på submission - 01:12
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B3
Ferdig
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 00:19
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B4
Ferdig
Lucia Jönsson
Conde IF
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Seier med poeng - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C3
Ferdig
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A4
Ferdig
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Seier med poeng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A8
Ferdig
Rumejsa Keric
Conde IF
Seier med poeng - 03:00
Vega Granath Conde IF
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C4
Ferdig
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Seier på submission - 00:44
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B8
Ferdig
Amadeus Svensson
Seier på submission - 00:36
Ibrahim Alkarkhi Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B5
Ferdig
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Seier med poeng - 03:00
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C7
Ferdig
Milo Elvekrok
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Seier på submission - 02:36
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A5
Ferdig
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 02:08
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B6
Ferdig
Lucia Jönsson
Conde IF
Seier med poeng - 03:00
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C5
Ferdig
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Seier med poeng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A6
Ferdig
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Seier på submission - 01:06
Hala Elhadj Conde IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A9
Ferdig
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Rumejsa Keric Conde IF Seier med poeng - 03:00
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B9
Ferdig
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Amadeus Svensson Seier med poeng - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
Ferdig
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Melker Skirhammar GBG MAC IF Seier på Walkover
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C8
Ferdig
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Seier på submission - 01:02
Milo Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A10
Ferdig
Lillie Zetterholm
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Seier med poeng - 03:00
Vega Granath Conde IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C9
Ferdig
Harry Kusagård
MMA Center IF
Seier på submission - 01:03
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center