Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / +80 kg
(Day 1)
A63
Gotowy
Sebaztian Öst
Conde IF
Dexter Gunnhage Valhalla Jiu Jitsu IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -32 kg
(Day 1)
A29
Gotowy
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
13 - 15 år / Pojke / Vitt - grått / -62 kg
(Day 1)
B61
Gotowy
Alexander Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Max Andersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B1
Gotowy
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Lucia Jönsson Conde IF Wygrana na punkty - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A1
Gotowy
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Unknown User Helsingør Kampsportscenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A2
Gotowy
Hala Elhadj
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C1
Gotowy
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Vincent Nyhlin Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B2
Gotowy
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B7
Gotowy
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Rafael Delgado MMA Center IF Wygrana na punkty - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A7
Gotowy
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana na punkty - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C2
Gotowy
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Wygrana na punkty
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C6
Gotowy
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Wygrana na punkty - 03:00
Harry Kusagård MMA Center IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A3
Gotowy
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Hala Elhadj Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B3
Gotowy
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B4
Gotowy
Lucia Jönsson
Conde IF
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrana na punkty - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C3
Gotowy
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Melker Skirhammar GBG MAC IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A4
Gotowy
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A8
Gotowy
Rumejsa Keric
Conde IF
Wygrana na punkty - 03:00
Vega Granath Conde IF
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C4
Gotowy
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B8
Gotowy
Amadeus Svensson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Ibrahim Alkarkhi Dynamix Herrljunga
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B5
Gotowy
Davina Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Emil Floer Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrana na punkty - 03:00
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C7
Gotowy
Milo Elvekrok
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A5
Gotowy
Ilka Ramos Örnryd
Conde IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
7-8 år / Mixad klass / Vitt - grått / -26 kg
(Day 1)
B6
Gotowy
Lucia Jönsson
Conde IF
Wygrana na punkty - 03:00
Oscar Werner Dynamix Herrljunga
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
C5
Gotowy
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrana na punkty - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -25 kg
(Day 1)
A6
Gotowy
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Hala Elhadj Conde IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A9
Gotowy
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Rumejsa Keric Conde IF Wygrana na punkty - 03:00
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B9
Gotowy
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Amadeus Svensson Wygrana na punkty - 03:00
6-7 år / Mixad klass / Vitt - grått / -24 kg
(Day 1)
Gotowy
Vincent Nyhlin
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Melker Skirhammar GBG MAC IF Wygrana walkowerem
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C8
Gotowy
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Milo Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A10
Gotowy
Lillie Zetterholm
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrana na punkty - 03:00
Vega Granath Conde IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C9
Gotowy
Harry Kusagård
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center