Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A36
Färdig
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Damon Aziz
Girls / Grey / -31 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B17
Färdig
Aliana Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Vann på poäng
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / -40 kg / Orange
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B39
Färdig
Petra Karhusaari
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Malou Johansson Poseidon BJJ academy
Girls / Grey / -31 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B18
Färdig
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på poäng
Girls / Grey / -31 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B19
Färdig
Aliana Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Vann på poäng
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A44
Färdig
Anton Sjömark
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 02:36
Boys / -56 kg / Yellow
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Daniel Bidbayrov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Walkover
Rickard Martinovsky FLOW MMA JÄRNA
Girls / -40 kg / Orange
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B38
Färdig
Julia Fredin
Vann på poäng - 04:00
Livia Högbom Nacka Dojo IF
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A38
Färdig
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Sebastian Hanna Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 02:33
Girls / -44 kg / White
9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B40
Färdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 02:42
Justine Brage Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -60 kg / White
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C41
Färdig
Emil Landén
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på poäng - 04:00
Don Klingström Panda Dojo IF
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Andreas Wistrand
Nacka Dojo IF
Vann på Walkover
William Wallin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A45
Färdig
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:17
Boys / -31 kg / Grey
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A37
Färdig
Jack Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 02:06
Girls / -44 kg / Grey
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B42
Färdig
Sara Lannefors
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Joeline Sandberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på poäng - 03:00
Boys / Grey / -52 kg
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C38
Färdig
Noah Williams
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Enzo Barruylle Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på poäng - 04:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A48
Färdig
Andreas Wistrand
Nacka Dojo IF
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann via diskvalificering - 00:59
Girls / -48 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B44
Färdig
Michaela Pepermans
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Elvira Sundström Vann på poäng - 03:00
Boys / Grey / -52 kg
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C37
Färdig
Lukas Lundmark
Nacka Dojo IF
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 02:58
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A47
Färdig
Samuele Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vilhelm Björkwall Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:42
Boys / -34 kg / Grey
8-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A53
Färdig
Neo Vis Jamegar
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:37
Alexios Tahmazidis Lets roll bjj
Girls / -48 kg / Orange
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B46
Färdig
Angelina Youssef
Lets roll bjj
Vann på Submission - 02:16
Emelie Mraz
Boys / -34 kg / Grey
8-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A54
Färdig
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på poäng - 03:00
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C42
Färdig
Noah Turan
Prana Jiu Jitsu klubb
Zebulon Klingström Panda Dojo IF Vann på poäng - 04:00
Girls / -44 kg / White
9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B41
Färdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Molly Larsson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Vann på Submission - 01:25
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A46
Färdig
Edwin Ekman
Team Leites Stockholm IF
Christofer Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 02:41
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C44
Färdig
Sebastian Sellén
014RBJJ
Vann på Submission - 03:34
Joel Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -44 kg / Grey
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B43
Färdig
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Joeline Sandberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Vann på Submission - 02:18
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A57
Färdig
Oscar Morales
Team Leites Stockholm IF
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF Vann på poäng - 03:00
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C43
Färdig
Zebulon Klingström
Panda Dojo IF
Hussein Najjar liljeholmens bjj Vann på poäng - 04:00
Girls / -48 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B45
Färdig
Disa Almgren
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Elvira Sundström Vann på poäng - 03:00
Boys / -34 kg / Grey
8-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A56
Färdig
Alexios Tahmazidis
Lets roll bjj
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF Vann på poäng - 03:00