Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A8
Färdig
David Rocha
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Albin Högbom Nacka Dojo IF Vann på Submission - 01:11
Boys / -44 kg / Yellow
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C13
Färdig
Isak Helin
Vann via diskvalificering
Kian Benali Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A7
Färdig
Daniel Abboud
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 02:03
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B10
Färdig
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Robin Green Föreningen Västerås Kampsportcenter
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A17
Färdig
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Vann på poäng - 03:00
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B4
Färdig
Jessica Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Elvira Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:23
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Johannes Makdessi
IF Norrköping Kampsport
Kimi Aitto-oja KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Vann på Walkover
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A6
Färdig
Roy Grizzly Kaven
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Victor Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Vann på Submission - 00:56
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C5
Färdig
Xavi Garcia Cordova
Hilti BJJ Stockholm
Melvin Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B11
Färdig
Meja Demburg
Lidköpings BudoKlubb
Isabella Delzanno Team Leites Stockholm IF Vann på Submission - 00:48
Boys / -22 kg / White
5-7 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A16
Färdig
Diniro Aziz
Liam Mångelin Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B12
Färdig
Livia Lanza
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Felicia Lindhe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 00:52
Boys / -44 kg / Yellow
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C14
Färdig
Devin Benali
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Vann på Submission - 01:04
Malte Björk
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Julius Makdessi
IF Norrköping Kampsport
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Vann på Walkover
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A9
Färdig
Victor Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på Submission - 00:37
Viggo Qvist KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C6
Färdig
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:20
Anthony Pettersson
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A18
Färdig
Liam Klysing
SKIFT
Vann på Submission - 02:29
Wilhelm Eklöf
Boys / -44 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C11
Färdig
David Lavsjö
Lidköpings BudoKlubb
Vann på Submission - 02:59
Emil Svetsnoff Föreningen Västerås Kampsportcenter
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B6
Färdig
Elvira Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Izabelle Youssef Lets roll bjj Vann på Submission - 00:53
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B13
Färdig
Tiara Gallegos Laurén
Orca Jiu Jitsu
Meja Demburg Lidköpings BudoKlubb Vann på poäng - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A19
Färdig
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Kimi Aitto-oja KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Vann på Submission - 01:27
Boys / -44 kg / Yellow
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Kian Benali
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Malte Björk Vann på Walkover
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C8
Färdig
Melvin Yden
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 01:32
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A10
Färdig
Maximilian Umana
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Vann på Submission - 01:41
Mateja Milenkovic Nacka Dojo IF
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B20
Färdig
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:56
Alice Källström
Boys / -44 kg / Orange
12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C16
Färdig
Theo Nylander-Vårdal
Panda Dojo IF
Liam Uusimaa Olin KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Vann på domslut - 05:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A20
Färdig
Liam Lundgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på poäng - 03:00
Liam Klysing SKIFT
Girls / -25 kg / White
6-8 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B5
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Louise Kahn Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Färdig
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Walkover
Johannes Makdessi IF Norrköping Kampsport
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A11
Färdig
Victor Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på poäng - 03:00
Daniel Abboud Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -48 kg / White
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C19
Färdig
Erik Guve
SKIFT
Vann på Submission - 02:02
Isidor Mankert Panda Dojo IF
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B14
Färdig
Felicia Lindhe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Robin Green Föreningen Västerås Kampsportcenter