Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male BJJ (18 years+) / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(BJJ - Sunday 7th of May)
A21
Färdig
Henrik Arvidsson
Föreningen Skellefteå Kampidrott
Mattias Karlström Boden Bushido Center Vann på Walkover
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B1
Färdig
Tim Nordström
Föreningen Team Gringo
Vann på Submission - 03:08
Niklas Bengtsson Allmänna Grapplingsällskapet
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -65 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A1
Färdig
Mattias Snäll
Allmänna Grapplingsällskapet
Vann på Submission - 02:58
Carl Olofsson Föreningen Team Gringo
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B2
Färdig
Christoffer Andersson
Allmänna Grapplingsällskapet
Hugo Nilsson Piteå MMA Vann på Submission - 02:01
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A2
Färdig
Amin Haidari
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Antti-Kalle Karasti MMA Rovaniemi Vann på poäng - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B3
Färdig
Carl Marklund
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission - 04:17
Viktor Karlsson Föreningen Skellefteå Kampidrott
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A4
Färdig
Joona Kaisanlahti
MMA Rovaniemi
Vann på Submission
Hugo Rankvist Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B4
Färdig
Tim Nordström
Föreningen Team Gringo
Hugo Nilsson Piteå MMA Vann på poäng - 06:00
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A5
Färdig
Cindy Nabro
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission
Astrid Vikgren Allmänna Grapplingsällskapet
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -65 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A6
Färdig
Mattias Snäll
Allmänna Grapplingsällskapet
Vann på Submission - 03:00
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B5
Färdig
Carl Marklund
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Walkover
To be decided
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A7
Färdig
Amin Haidari
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Hugo Rankvist Piteå MMA Vann på domslut
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B6
Färdig
Georg Kristiansen
Polarsirkelen Kampsport
Alexander Aroch Idrottsklubben Studenterna i Umeå Vann på Submission - 03:37
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A8
Färdig
Emma Hugman
Piteå MMA
Vann på domslut - 05:00
Pia Ahokas Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B7
Färdig
Tim Nordström
Föreningen Team Gringo
Vann på Walkover
To be decided
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B8
Färdig
Alexander Aroch
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission - 01:43
Anders Källbjer Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B9
Färdig
Andreas Norman
Allmänna Grapplingsällskapet
Vann på poäng - 06:00
Anton Karlsson Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A9
Färdig
Samuel Collier Ryder
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission - 02:15
Martin Holdo Nordic fighters
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A12
Färdig
David Larsson
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Vann på Submission - 02:04
Martin Holdo Nordic fighters
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B10
Färdig
Hugo Nilsson
Piteå MMA
Carl Marklund Idrottsklubben Studenterna i Umeå Vann på Submission - -1:-16
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A11
Färdig
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Pia Ahokas Allmänna Grapplingsällskapet Vann på poäng - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B11
Färdig
Anders Källbjer
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission - 02:45
Anton Karlsson Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B12
Färdig
Kamil Antos
Umeå Kampcenter IF
Anton Åberg IKSU Vann på Submission - 00:37
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B13
Färdig
Frej Levin
Allmänna Grapplingsällskapet
Omid Azad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 04:46
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A13
Färdig
Edvard Davidsen
Polarsirkelen Kampsport
Vann på Submission - 04:01
Anton Fischer Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B14
Färdig
Alexander Aroch
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Vann på Submission - -2:-10
Andreas Norman Allmänna Grapplingsällskapet
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A14
Färdig
Cindy Nabro
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Emma Hugman Piteå MMA Vann på poäng - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B15
Färdig
Anton Åberg
IKSU
Vann på Submission - 05:20
Omid Azad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A15
Färdig
Samuel Collier Ryder
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
David Larsson Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå Vann på Submission - 04:00
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A16
Färdig
Jari Huhtala
Tornion jujutsuseura
Vann på Submission - 02:36
Axel Blid Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B16
Färdig
Marko Oikarainen
MMA Rovaniemi
André Brännström IKSU Vann på Submission - 01:44
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B17
Färdig
Henrik Vincent
Umeå Kampcenter IF
Vann på Submission - 03:16
Marcus Nigéus Allmänna Grapplingsällskapet