Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male BJJ (18 years+) / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(BJJ - Sunday 7th of May)
A21
Završeno
Henrik Arvidsson
Föreningen Skellefteå Kampidrott
Mattias Karlström Boden Bushido Center Pobeda bez borbe
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B1
Završeno
Tim Nordström
Föreningen Team Gringo
Pobedio Završnicom - 03:08
Niklas Bengtsson Allmänna Grapplingsällskapet
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -65 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A1
Završeno
Mattias Snäll
Allmänna Grapplingsällskapet
Pobedio Završnicom - 02:58
Carl Olofsson Föreningen Team Gringo
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B2
Završeno
Christoffer Andersson
Allmänna Grapplingsällskapet
Hugo Nilsson Piteå MMA Pobedio Završnicom - 02:01
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A2
Završeno
Amin Haidari
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Antti-Kalle Karasti MMA Rovaniemi Pobeda po poenima - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B3
Završeno
Carl Marklund
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom - 04:17
Viktor Karlsson Föreningen Skellefteå Kampidrott
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A4
Završeno
Joona Kaisanlahti
MMA Rovaniemi
Pobedio Završnicom
Hugo Rankvist Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B4
Završeno
Tim Nordström
Föreningen Team Gringo
Hugo Nilsson Piteå MMA Pobeda po poenima - 06:00
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A5
Završeno
Cindy Nabro
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom
Astrid Vikgren Allmänna Grapplingsällskapet
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -65 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A6
Završeno
Mattias Snäll
Allmänna Grapplingsällskapet
Pobedio Završnicom - 03:00
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B5
Završeno
Carl Marklund
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobeda bez borbe
To be decided
Boys ADCC (15-18 years) / Beginner / -70 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A7
Završeno
Amin Haidari
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Hugo Rankvist Piteå MMA Pobedio Odlukom
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B6
Završeno
Georg Kristiansen
Polarsirkelen Kampsport
Alexander Aroch Idrottsklubben Studenterna i Umeå Pobedio Završnicom - 03:37
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A8
Završeno
Emma Hugman
Piteå MMA
Pobedio Odlukom - 05:00
Pia Ahokas Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B8
Završeno
Alexander Aroch
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom - 01:43
Anders Källbjer Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B9
Završeno
Andreas Norman
Allmänna Grapplingsällskapet
Pobeda po poenima - 06:00
Anton Karlsson Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A9
Završeno
Samuel Collier Ryder
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom - 02:15
Martin Holdo Nordic fighters
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A12
Završeno
David Larsson
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Pobedio Završnicom - 02:04
Martin Holdo Nordic fighters
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B10
Završeno
Hugo Nilsson
Piteå MMA
Carl Marklund Idrottsklubben Studenterna i Umeå Pobedio Završnicom - -1:-16
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A11
Završeno
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Pia Ahokas Allmänna Grapplingsällskapet Pobeda po poenima - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B11
Završeno
Anders Källbjer
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom - 02:45
Anton Karlsson Piteå MMA
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B12
Završeno
Kamil Antos
Umeå Kampcenter IF
Anton Åberg IKSU Pobedio Završnicom - 00:37
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B13
Završeno
Frej Levin
Allmänna Grapplingsällskapet
Omid Azad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 04:46
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A13
Završeno
Edvard Davidsen
Polarsirkelen Kampsport
Pobedio Završnicom - 04:01
Anton Fischer Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (18 years+) / Intermediate / Adults / -99 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B14
Završeno
Alexander Aroch
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Pobedio Završnicom - -2:-10
Andreas Norman Allmänna Grapplingsällskapet
Women ADCC (18 years+) / Beginner / Open class
(ADCC - Saturday 6th of May)
A14
Završeno
Cindy Nabro
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Emma Hugman Piteå MMA Pobeda po poenima - 05:00
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B15
Završeno
Anton Åberg
IKSU
Pobedio Završnicom - 05:20
Omid Azad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -66 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A15
Završeno
Samuel Collier Ryder
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
David Larsson Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå Pobedio Završnicom - 04:00
Men ADCC (18 years+) / Beginner / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
A16
Završeno
Jari Huhtala
Tornion jujutsuseura
Pobedio Završnicom - 02:36
Axel Blid Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B16
Završeno
Marko Oikarainen
MMA Rovaniemi
André Brännström IKSU Pobedio Završnicom - 01:44
Men ADCC (18 years+) / Professional / Adults / -77 kg
(ADCC - Saturday 6th of May)
B17
Završeno
Henrik Vincent
Umeå Kampcenter IF
Pobedio Završnicom - 03:16
Marcus Nigéus Allmänna Grapplingsällskapet