Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
2
Färdig
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
3
Färdig
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
9
Färdig
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
12
Färdig
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
6
Färdig
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK
Girls / -31 kg / Yellow
(MATS)
12
Färdig
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Saga Källvenius
Girls / -44 kg / Grey
(MATS)
11
Färdig
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
1
Färdig
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Viggo Petersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Vann på poäng - 02:54
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
1
Färdig
Nina Gisler
Art Of Roll IF
Linnea Ahlstrand FC Phoenix IF Vann på Submission - 01:48
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
Färdig
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Vann på Walkover - 00:01
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
1
Färdig
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
3
Färdig
Gabriel Källestig
Nybro Kampsport Center IF
Aslodi Hamzatov Conde IF Vann på Submission - 00:23
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
2
Färdig
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Vann på poäng - 03:00
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
4
Färdig
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Vann på Submission - 01:04
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
4
Färdig
Julius Mørck
CSA.dk
Vann på poäng - 03:00
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys / -34 kg / White
(MATS)
4
Färdig
Hugo Hjelmer
FC Phoenix IF
Vann på Submission - 00:33
Gabriel Källestig Nybro Kampsport Center IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
3
Färdig
Hans Anders Rüppel Oland
Frontline Academy Oslo-HQ
Olof Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Vann på poäng - 03:00
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
1
Färdig
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Vann på Submission - 00:25
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
2
Färdig
Matilda Hansson
Svedala Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Nina Gisler Art Of Roll IF
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
2
Färdig
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
5
Färdig
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Vann på Submission - 01:26
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
5
Färdig
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Vann på Submission - 00:26
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
4
Färdig
Viggo Petersson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Vann på Submission - 00:43
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
5
Färdig
Alex Elkanev
Vann på Submission - 02:32
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
5
Färdig
Olof Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Unknown User Art Of Roll IF Vann på Submission - 01:10
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
3
Färdig
Linnea Ahlstrand
FC Phoenix IF
Matilda Hansson Svedala Kampsportsförening Vann på Submission - 02:50
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
7
Färdig
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 03:00
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
10
Färdig
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF Vann på poäng - 03:00
Boys / -52 kg / White
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
Färdig
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Casper Svensson Team Carvalho Halmstad Vann på Walkover
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
6
Färdig
Julius Mørck
CSA.dk
Alex Elkanev Vann på domslut - 03:00