Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
2
Gotowy
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
3
Gotowy
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
9
Gotowy
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
12
Gotowy
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
6
Gotowy
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK
Girls / -31 kg / Yellow
(MATS)
12
Gotowy
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Saga Källvenius
Girls / -44 kg / Grey
(MATS)
11
Gotowy
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
1
Gotowy
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Viggo Petersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana na punkty - 02:54
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
1
Gotowy
Nina Gisler
Art Of Roll IF
Linnea Ahlstrand FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
Gotowy
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Wygrana walkowerem - 00:01
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
1
Gotowy
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
3
Gotowy
Gabriel Källestig
Nybro Kampsport Center IF
Aslodi Hamzatov Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
2
Gotowy
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
4
Gotowy
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
4
Gotowy
Julius Mørck
CSA.dk
Wygrana na punkty - 03:00
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys / -34 kg / White
(MATS)
4
Gotowy
Hugo Hjelmer
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gabriel Källestig Nybro Kampsport Center IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
3
Gotowy
Hans Anders Rüppel Oland
Frontline Academy Oslo-HQ
Olof Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
1
Gotowy
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
2
Gotowy
Matilda Hansson
Svedala Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Nina Gisler Art Of Roll IF
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
2
Gotowy
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
5
Gotowy
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
5
Gotowy
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
4
Gotowy
Viggo Petersson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
5
Gotowy
Alex Elkanev
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
5
Gotowy
Olof Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Unknown User Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
3
Gotowy
Linnea Ahlstrand
FC Phoenix IF
Matilda Hansson Svedala Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
7
Gotowy
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Wygrana na punkty - 03:00
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
10
Gotowy
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -52 kg / White
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
Gotowy
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Casper Svensson Team Carvalho Halmstad Wygrana walkowerem
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
6
Gotowy
Julius Mørck
CSA.dk
Alex Elkanev Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00