Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
2
완료됨
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
3
완료됨
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
9
완료됨
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
12
완료됨
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
6
완료됨
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK
Girls / -31 kg / Yellow
(MATS)
12
완료됨
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Saga Källvenius
Girls / -44 kg / Grey
(MATS)
11
완료됨
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
1
완료됨
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Viggo Petersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 02:54
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
1
완료됨
Nina Gisler
Art Of Roll IF
Linnea Ahlstrand FC Phoenix IF Won by Submission - 01:48
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
완료됨
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Won by Walkover - 00:01
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
1
완료됨
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
3
완료됨
Gabriel Källestig
Nybro Kampsport Center IF
Aslodi Hamzatov Conde IF Won by Submission - 00:23
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
2
완료됨
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Won by points - 03:00
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
4
완료됨
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Won by Submission - 01:04
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
4
완료됨
Julius Mørck
CSA.dk
Won by points - 03:00
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys / -34 kg / White
(MATS)
4
완료됨
Hugo Hjelmer
FC Phoenix IF
Won by Submission - 00:33
Gabriel Källestig Nybro Kampsport Center IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
3
완료됨
Hans Anders Rüppel Oland
Frontline Academy Oslo-HQ
Olof Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
Boys / -31 kg / Yellow
(MATS)
1
완료됨
Lewin Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Won by Submission - 00:25
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
2
완료됨
Matilda Hansson
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Nina Gisler Art Of Roll IF
Boys / -37 kg / Orange
(MATS)
2
완료됨
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Marco Svikovic Art Of Roll IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
5
완료됨
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Won by Submission - 01:26
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)
5
완료됨
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Oliver Siemonsen Arte Suave DK Won by Submission - 00:26
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
4
완료됨
Viggo Petersson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Anelka Johansson Oblitey GBG MAC IF Won by Submission - 00:43
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)
5
완료됨
Alex Elkanev
Won by Submission - 02:32
Maximilian Lundberg GBG MAC IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
5
완료됨
Olof Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Unknown User Art Of Roll IF Won by Submission - 01:10
Girls / -64 kg / Yellow
(MATS)
3
완료됨
Linnea Ahlstrand
FC Phoenix IF
Matilda Hansson Svedala Kampsportsförening Won by Submission - 02:50
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
7
완료됨
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Won by points - 03:00
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
10
완료됨
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF Won by points - 03:00
Boys / -52 kg / White
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
완료됨
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Casper Svensson Team Carvalho Halmstad Won by Walkover
Boys / -40 kg / Grey
(MATS)