Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-40
Završeno
Anton Otterhed
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Pobeda po poenima - 05:00
Elliott Carlsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-43
Završeno
Branko Nikolic
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Završnicom - 00:37
Arvid Ullman Stark IF
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
Završeno
Filipa Micanovic
Panda Dojo IF
Pobeda bez borbe
Tove Åkerman Nacka Dojo IF
Male Gi / White / Master 1-3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Završeno
Thomas Stockinger
Ekerö BJJ klubb
Pobeda bez borbe
Felix Hedberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Girls Gi / Yellow/ Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
4-39
Završeno
Rebecca Kokkonen
Hilti BJJ Eskilstuna
Pobeda po poenima - 04:00
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-41
Završeno
Natanael Watchefo
Järfälla Kampsportklubb
Pobeda po poenima - 05:00
Leo Fröderberg Checkmat Haninge
Boys Gi / White/Grey / Teen II (14-15yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
3-44
Završeno
Luca Minas
Gracie Barra (Brazil)
Ruzgar Turk Liljeholmen BJJ & MMA Pobeda po poenima - 03:59
Male Gi / Brown / Master 3-5 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-47
Završeno
Henrik Brunge
Viva Zapata Martial Arts IF
Pobeda po poenima - 05:00
Rikard Horneman Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys Gi / Yellow / Teen I (12-13yrs) / -46.0 kg
(Day 1)
Završeno
Gilbert Rosen
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda bez borbe
Julian Von Waldegg Nacka Dojo IF
Girls Gi / Grey / Junior I (10-11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
3-46
Završeno
Edelle Babar
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:42
Frida Olsson SKIFT
Girls Gi / Yellow/ Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
4-40
Završeno
Michaela Pepermans
Prana Jiu Jitsu klubb
Tove Carneborn Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 03:48
Boys Gi / Yellow/Green / Teen II (14-15 yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-46
Završeno
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Theodore Grenmark Supreme Gym Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Yellow / Junior III (12-14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
3-48
Završeno
Mio Lundström
Föreningen Team Hang Loose
Signe Lannefors 021 Grappling Pobedio Završnicom - 00:53
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-44
Završeno
Josefina Svens
Gävle Ju-Jutsu
Alice Kesteris Stark IF Pobedio Završnicom - 04:06
Girls Gi / Grey / Junior I (10-11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
3-47
Završeno
Frida Olsson
SKIFT
Michelle Rothman Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 00:21
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-44
Završeno
Patrick Jansson
Team Leites Stockholm IF
Jonas Åsberg JJK Samurai Pobeda po poenima - 05:00
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
Završeno
Tove Åkerman
Nacka Dojo IF
Havana Jimenez Oinonen Panda Dojo IF Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Završeno
Oskar Lindh
021 Grappling
Håkan Wahlström 021 Grappling Pobeda bez borbe
Girls Gi / Yellow / Junior III (12-14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
3-49
Završeno
Mio Lundström
Föreningen Team Hang Loose
Pobedio Završnicom - 00:09
Signe Lannefors 021 Grappling
Girls Gi / Yellow/ Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
4-41
Završeno
Kerstin Lundberg
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:38
Michaela Pepermans Prana Jiu Jitsu klubb
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-44
Završeno
Filipa Micanovic
Panda Dojo IF
Pobedio Odlukom - 04:00
Ella Samrell Ekerö BJJ klubb
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-42
Završeno
Elliott Carlsson
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Leo Fröderberg Checkmat Haninge Pobedio Završnicom - 03:53
Girls Gi / Yellow/ Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
4-42
Završeno
Rebecca Kokkonen
Hilti BJJ Eskilstuna
Tove Carneborn Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:39
Male Gi / Brown / Master 3-5 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-48
Završeno
Mehmet Bozkurt
Liljeholmen BJJ & MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Rikard Horneman Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
3-51
Završeno
Emil Lanebourd
Gävle Ju-Jutsu
Ludvig Bergstedt Sundsvalls Budoklubb Pobeda po poenima - 05:00
Girls Gi / Yellow / Junior III (12-14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
3-50
Završeno
Mio Lundström
Föreningen Team Hang Loose
Signe Lannefors 021 Grappling Pobedio Završnicom - 02:41
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-43
Završeno
Anton Otterhed
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Završeno
Cristian Lopez
Team Leites Stockholm IF
Pobeda bez borbe
Emin Dzonlagic P2 Bjj
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Završeno
Fredrik Åberg
Stark IF
Pobeda bez borbe
Christian Nordling Hilti BJJ Eskilstuna
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-45
Završeno
Josefina Svens
Gävle Ju-Jutsu
Pobeda po poenima - 05:00
Alice Kesteris Stark IF
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
3-53
Završeno
Jessica Westholm
Sundsvalls Budoklubb
Lova Britse Stark IF Pobedio Završnicom - 04:43
Male Gi / Brown / Master 3-5 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-49
Završeno
Henrik Brunge
Viva Zapata Martial Arts IF
Mehmet Bozkurt Liljeholmen BJJ & MMA Pobeda po poenima - 05:00