Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee II (8 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-15
Završeno
Philip Nordh
SKIFT
Pobedio Završnicom - 00:52
Julian Girod Larsson Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / White / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Završeno
Felix Lannefors
021 Grappling
Pobeda bez borbe
Atilla Lawrence Liljeholmen BJJ & MMA
Boys/Girls Gi / White / Junior II (9-11yrs) / -55 kg
(Day 1)
2-18
Završeno
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Linnea Alvesand Ekerö BJJ klubb Pobedio Završnicom - 03:31
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-17
Završeno
Herman Duker
SKIFT
Pobeda po poenima - 04:00
Alicia Hansson Stark IF
Boys/Girls Gi / White/Grey / Pee Wee I (6-7yrs) / -25 kg
(Day 1)
3-12
Završeno
Theo Cantoreggi
Ekerö BJJ klubb
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobedio Završnicom - 00:29
Boys Gi / White/Grey / Teen I (13-15 yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-20
Završeno
Isac Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Pobeda po poenima - 04:00
Ville Hultgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys/Girls Gi / White / Junior I (10-11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
3-17
Završeno
Aston Söderström
Ekerö BJJ klubb
Pobedio Završnicom - 00:41
Oliver Vongheer Asp SKIFT
Boys Gi / White/Grey / Teen I (13-15 yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-21
Završeno
Alexander Odenhagen
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Lapidus Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 01:25
Boys Gi / White / Pee Wee II (8 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-13
Završeno
Oliver Cantoreggi
Ekerö BJJ klubb
Dante Andrén Ekerö BJJ klubb Pobeda po poenima - 03:00
Boys/Girls Gi / White / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-15
Završeno
Adam Djematene
Prana Jiu Jitsu klubb
Maxence De Gosson De Varennes SKIFT Pobeda po poenima - 03:00
Boys/Girls Gi / White / Junior I (10-11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
3-18
Završeno
Ebba Schenström
021 Grappling
Pobeda po poenima - 04:00
Liv Skog Santikos Ekerö BJJ klubb
Girls Gi / White / Pee Wee III (9-10yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-16
Završeno
Ella Lundin
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Amina Steinbeißer Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 01:12
Boys Gi / White / Pee Wee II (8 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Završeno
Philip Nordh
SKIFT
Pobeda bez borbe
Grim Höglund Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / White / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-14
Završeno
Felix Lannefors
021 Grappling
Pobedio Završnicom - 01:54
Aron Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-18
Završeno
Hedvig Aggeklint
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda po poenima - 04:00
Herman Duker SKIFT
Girls Gi / White / Pee Wee III (9-10yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-17
Završeno
Hedda Lernell
Ekerö BJJ klubb
Maryiam Steinbeißer Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 01:40
Boys/Girls Gi / White / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Završeno
Bex Lindmark Bolling
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda bez borbe
Atilla Lawrence Liljeholmen BJJ & MMA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
3-23
Završeno
Melker Barrientos
HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Pobeda po poenima - 04:00
Jie Hua Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / White / Junior II (9-11yrs) / -55 kg
(Day 1)
2-19
Završeno
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Linnea Alvesand Ekerö BJJ klubb Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White/Grey / Teen I (13-15 yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Alexander Odenhagen
Prana Jiu Jitsu klubb
Ville Hultgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Završeno
Grim Höglund
Prana Jiu Jitsu klubb
Oliver Cantoreggi Ekerö BJJ klubb Pobeda bez borbe
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Boys/Girls Gi / White / Junior I (10-11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
3-21
Završeno
Aston Söderström
Ekerö BJJ klubb
Pobedio Završnicom - 01:11
Svante Boudin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys/Girls Gi / White / Junior I (10-11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
3-20
Završeno
Liv Skog Santikos
Ekerö BJJ klubb
Pobeda po poenima - 04:00
Oliver Vongheer Asp SKIFT
Boys/Girls Gi / White / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-17
Završeno
Britt Ogonowski-Storch
Stark IF
Aron Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 00:22
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Završeno
Noah Awada
Stark IF
Pobeda bez borbe
Gry Seppälä Zeuthen Järfälla Kampsportklubb
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-19
Završeno
Mohsen Tantawi
Pobedio Završnicom - 00:14
Herman Duker SKIFT
Boys Gi / White/Grey / Teen I (13-15 yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-23
Završeno
Jack Lapidus
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:36
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (9-11 yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-20
Završeno
Theodor Christov Söderlund
Stark IF
Embla Allard 021 Grappling Pobedio Završnicom - 01:03
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
3-24
Završeno
Melker Barrientos
HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Pobedio Završnicom - 03:44
Lukas Zetterberg Ekerö BJJ klubb
Boys/Girls Gi / Grey/Yellow / Pee Wee III (9-10 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-20
Završeno
Hedvig Aggeklint
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:22
Alicia Hansson Stark IF