Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A37
Završeno
Chris Christoffersen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pobeda po poenima - 05:00
Simon Lund
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B42
Završeno
Sebastian Furmanek
Kaisho Kampsportklubb
Michel Cerqueira GBG MAC IF Pobedio Završnicom - 02:39
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B43
Završeno
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Kevin Naderi Valhalla Jiu Jitsu IF Pobedio Završnicom - 05:17
Adult, Male / Purple / Light, --76,00 kg
(Mats)
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
Završeno
Fredrik Håkansson
Lidköpings BudoKlubb
Pobeda bez borbe
Jacob Mårtensson Valhalla Jiu Jitsu IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
Završeno
Olof Gottfridsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pobeda bez borbe
Douglas Gustavsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Adult, Male / Blue / Light Feather, -64,00 kg
(Mats)
B44
Završeno
Hossein Alizadeh
Dynamix Herrljunga
Pobedio Završnicom - 00:14
Joel Rosenqvist Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A38
Završeno
Aram Warsan
Art of Roll IF
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb Pobeda po poenima - 05:00
Masters, Female / Master 1, 30 years+ / Purple / Light, -64,00 kg
(Mats)
B45
Završeno
Josefin Hjorth
CCC Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Lydia Green
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C38
Završeno
Arvid Axelsson
Kingpin Grappling Academy IF
Alexander Baffoun Art of Roll IF Pobeda po poenima - 07:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A39
Završeno
Denys Zelinskyi
FC Phoenix IF
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 02:42
Adult, Female / Purple / Heavy, -79,30 kg
(Mats)
B46
Završeno
Kerstin Nylander
TK BJJ SWEDEN
Fanny Lundström GBG MAC IF Pobedio Završnicom - 03:14
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A40
Završeno
Theodor Shafaati
Art of Roll IF
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:15
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B47
Završeno
Michel Cerqueira
GBG MAC IF
Pobeda po poenima - 06:00
Kevin Naderi Valhalla Jiu Jitsu IF
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C41
Završeno
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Pobedio Odlukom - 05:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A41
Završeno
Fredrik Håkansson
Lidköpings BudoKlubb
Olof Gottfridsson Föreningen Frontier MMA Akademi Pobeda po poenima - 05:00
Masters, Female / Master 1, 30 years+ / Purple / Light, -64,00 kg
(Mats)
B48
Završeno
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
Pobeda po poenima - 06:00
Lydia Green
Adult, Male / Purple / Middle, -82,30 kg
(Mats)
C37
Završeno
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobedio Završnicom - 01:13
Henrik Edström För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C39
Završeno
Ludvig Fagerberg
Frölunda Kampsport Center IF
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF Pobedio Završnicom - 01:01
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C42
Završeno
Emma Särén
Dynamix Herrljunga
Pobedio Završnicom - 01:37
Natalie Lycén FC Phoenix IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A42
Završeno
Simon Svensson
Växjö Ju-jutsuklubb
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 03:28
Adult, Male / Black / Heavy, -94,30 kg
(Mats)
B49
Završeno
Alec Baulding
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobedio Završnicom - 07:42
Martin Hedenbergh Conde IF
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C43
Završeno
Unknown User
Växjö Ju-jutsuklubb
Amanda Vikingsson FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A43
Završeno
Chris Christoffersen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pobeda po poenima - 05:00
Olof Gottfridsson Föreningen Frontier MMA Akademi
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C44
Završeno
Vigdis Eidsvaag
Frontline Academy Oslo-HQ
Louise Lemming CSA.dk Pobeda po poenima - 05:00
Female Absolute / Purple / Adult & Master / Open weight
(Mats)
B50
Završeno
Lydia Green
Josefin Hjorth CCC Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 07:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A44
Završeno
Kristofer Tapper
Frölunda Kampsport Center IF
Pobeda bez borbe
Antonio Patljak Conde IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A45
Završeno
Vincent Cimiano
Ultimate Gym Idrottsförening.
Adrian Toth Ås kampsport Pobedio Završnicom - 00:49
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C40
Završeno
Alexander Baffoun
Art of Roll IF
Pobedio Završnicom - 04:27
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A46
Završeno
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 01:21
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A47
Završeno
Unknown User
FC Phoenix IF
Patrik Evertsson Pobedio Završnicom - 02:09
Female Absolute / Purple / Adult & Master / Open weight
(Mats)
B51
Završeno
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Pobedio Završnicom - 02:47
Linn Hansson Föreningen Team Gringo